تاریخ: ۵:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۷/۳۰
نام نویسنده: sobhan

  ماشین گلزنی بالکان از گلزنی برای استقلال این قدر ذوق زده شد که به دوستانش شام داد! ورزش > لیگ برتر – پروپئیج بعد از گلزنی مقابل استقلال خوزستان دوستان خود را برای شام دعوت کرد.  به گزارش مازنداسپرت ، از روزی که پای پروپئیچ به ایران باز شد و این مهاجم آلبانیایی در تمرین استقلال […]

 

ماشین گلزنی بالکان از گلزنی برای استقلال این قدر ذوق زده شد که به دوستانش شام داد!

ورزش > لیگ برتر – پروپئیج بعد از گلزنی مقابل استقلال خوزستان دوستان خود را برای شام دعوت کرد.

 به گزارش مازنداسپرت ، از روزی که پای پروپئیچ به ایران باز شد و این مهاجم آلبانیایی در تمرین استقلال شرکت کرد تا همین امروز که برای استقلال مقابل همنام خوزستانی گل زد، حرف و حدیث ها درباره او بسیار بوده است. اعتقاد کادر فنی استقلال مبنی بر اینکه او خیلی خوب است و سطح بالایی دارد، با عملکرد او تا این جای کار کمی تناقض داشت. پروپئیچ در گلزنی برای استقلال چندان موفق نبود. البته که مظلومی هم به او کم میدان می داد. همه این مسائل باعث شد حتی زمزمه های رفتن او از جمع آبی ها هم شنیده شود اما این گل او برابر استقلال خوزستان می تواند برای او جایی  در ترکیب اصلی آبی های پایتخت باز کند. پروپئیچ که با کلی حاشیه و مشکل، مجوز بازی برای استقلال را پیدا کرد، فصل گذشته در لیگ آلبانی ۳۰ گل به ثمر رساند و همین باعث شده بود از او به عنوان یک ماشین گلزنی یاد شود.  پروپئیچ قبل از این هم برای استقلال مقابل شهرداری سمنان در جام حذفی گلزنی کرده بود. شاید او هنوز در ترکیب استقلال خیلی موثر نبوده است اما نباید فراموش کرد گل او برابر استقلال خوزستان که پشت سر استقلال تهران در جدول بود، باعث شد شاگردان مظلومی صدر جدول را از دست ندهند. مظلومی امروز از پروپئیچ، شهباز زاده و برهانی همزمان استفاده کرد و جابر انصاری را روی نیمکت نشاند. نکته جالب در خط حمله استقلال وضعیت مشابه نسبت به پرسپولیس است. در پرسپولیس هم بنگستون تنها مهاجم خارجی این تیم است که تا قبل از گلزنی مقابل تراکتور، جایی در ترکیب برانکو نداشت. اما بعد از به ثمر رساندن یک گل ۳ امتیازی برای تیمش مورد اعتماد مربی کروات پرسپولیس قرار گرفته است. شاید این اتفاق برای پروپئیچ هم بعد از اولین گل او در لیگ برتر بیفتد و پای او به ترکیب استقلال بیشتر باز شود.

مهاجم آلبانیایی استقلال بعد از این گل انقدر خوشحال شد که به دوستانش شام داد و آنها را در شادی خود سهیم کرد. این نشان می دهد که فشار روی او زیاد است و همین تک گل روحیه بالایی به او داده است. نکته جالب دیگر حضور لوکا ماریچ مدافع پرسپولیس، ایگور ننزیچ و سباستین استروندوال در ضیافت شام پروپئیچ بود.

پاسخی بگذارید