تاریخ: ۵:۱۶ :: ۱۳۹۴/۰۷/۳۰
نام نویسنده: sobhan

سرپرست هیئت گلف مازندران از کسب عنوان سومی تیم دختران مازندران در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.    به گزارش مازنداسپرت ،وحید شمسی در گفت‌وگويي با اشاره به درخشش گلف‌بازان دختر مازندرانی در قهرمانی کشور، گفت: تیم دختران زیر ۱۸ سال مازندران موفق به کسب عنوان سومی کشور شد. وی با بیان اینکه این مسابقات […]

banoogolfسرپرست هیئت گلف مازندران از کسب عنوان سومی تیم دختران مازندران در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

 

 به گزارش مازنداسپرت ،وحید شمسی در گفت‌وگويي با اشاره به درخشش گلف‌بازان دختر مازندرانی در قهرمانی کشور، گفت: تیم دختران زیر ۱۸ سال مازندران موفق به کسب عنوان سومی کشور شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات به میزبانی تهران با حضور ۱۴ تیم در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد، افزود: تیم دختران زیر ۱۸ سال مازندران با ترکیب پریسا و کیانان مهدوی و نجمه قلی‌پور موفق به کسب عنوان سوم شد.

سرپرست هیئت گلف مازندران در نتایج تیمی این مسابقات، بیان کرد: این مسابقات با قهرمانی تهران خاتمه پذیرفت، زنجان نایب قهرمان شد و تیم‌های مازندران و سمنان به‌طور مشترک سوم شدند.

شمسی با بیان اینکه این مسابقات حکم انتخابی تیم ملی را داشت، بیان کرد: در این دوره از مسابقات که در دو رده سنی جوانان و بزرگ‌سالان برگزار شد، تیم مازندران در رده سنی زیر ۱۸ سال سوم کشور شد و در رده سنی بالای ۱۸ سال ششم شد.

وی در پایان از حضور سیما فلاح به‌عنوان سرپرست تیم مازندران خبر داد و گفت: در ترکیب تیم گلف بالای ۱۸ سال مازندران مریم داداشی، فروغ نکویی، سیده‌عسل سنجری و فریبا سالار حضور داشتند.

 

پاسخی بگذارید