تاریخ: ۲۲:۰۰ :: ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
نام نویسنده: علی احمدی

سرمربی ذوب آهن گفت: با شکست مقابل سایپا در بهترین زمان تلنگر خوردیم. از خود من تا جوانترین عضو تیم تمرکز نداشتیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از بازی مقابل سایپا گفت:‌ تشکر می‌کنم از هوادارانی که از ما حمایت کردند. احساس تنهایی نمی‌کنیم. خداراشکر خوب حمایتمان می‌کنند. بچه های ما امروز سعی در انجام کارهایی که می‌خواستیم کردند. خیلی تلاش کردند. تبریک می‌گویم به تیم دوست عزیزم علی دایی. می‌دانستیم آن‌ها روی کرنر و ضربات ایستگاهی خیلی خطرناک ظاهر می‌شوند.

وی افزود: ما عقب افتادیم و تلاش کردیم برگردیم. در کل از عملکرد بچه هایم فوق العاده راضی هستم. در بهترین زمان تلنگر خوردیم. از خود من تا جوانترین عضو تیم تمرکز نداشتیم. خوشم نمی آید بگویم فشار مسابقات باعث این نتیجه شد اما باید حتما می‌بردیم. سعی کردیم روی قاسم حدادی فر خیلی ریسک نکنیم اما مجبور بودیم که او بازی کند، چون او شاه مهره ما است. باخت را نمی‌توانیم قبول کنیم. حریف ما زحمت کشید. آن‌ها می‌دانستند چه می‌خواهند. برخلاف جریان بازی گل خوردیم. در رختکن به بچه هایم گفتم سجده شکر بجا بیاوردید چون در بهترین زمان ممکن تلنگر خوردیم. ممکن بود این تلنگر را در بازی‌های لیگ قهرمانان بخوریم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن در خصوص استقبال کم هواداران گفت:‌ من هم در این مدتی که اینجا هستم خودم این سؤال را دارم. سال‌های قبل که با تیم نفت یا حتی به عنوان کاپیتان استقلال به اینجا می‌آمدم سکوها پر می‌شد. با این حال من قانع هستم همین تعداد هم که می‌آیند احساس خانگی خوبی به ما دست می‌دهد. هواداران فوتبال هواداران ثروتمندی نیستند. آنها بخشی از جامعه هستند که با فوتبال زندگی می‌کنند وقتی وقت‌شان را در این روزگار روی فوتبال می‌گذارند باید به آنها توجه شود. ما در فولادشهر هوادار زیاد داریم. در بحث بلیت آقای آذری زحمت کشیدند و هواداران هزینه‌ای نمی‌دهند اما فکر می‌کنم اگر کارخانه در جاهای مختلف اتوبوس بگذارد و بتوانیم امکاناتی را برای هواداران فراهم کنیم تا آنها بتوانند بیایند و بروند قطعاً با اطمینان خاطر بیشتری به ورزشگاه می‌آیند.

وی در خصوص داوری این مسابقه گفت: من در مورد داوری صحبت نمی‌کنم اعصابم را از سر راه نیاوردم داوری خوب بود. داشتم منفجر می‌شدم علی دایی من را آرام کرد. همانقدر که صحبت نمی‌کنم تأیید هم نمی‌کنم. دوست دارم همه داوران مثل علیرضا فغانی شوند.

منصوریان در خصوص خط هافبک تیمش گفت: قاسم حدادی‌فر شدن یک دهه زمان برده است ما یکی را می‌خواهیم که کمی مانند حدادی‌فر باشد. نقش لیدری از او نمی‌خواهیم بازیکنانی داریم که کنار حدادی‌فر می‌توانند مکمل‌های خوبی باشند. در اصفهان بعد از دو دهه حدادی‌فر و نویدکیا ساخته شدند. در این پست بازی کرده‌ام و می‌دانم که خصوصیات عجیب و غریبی می‌خواهد. حدادی‌فر شدن سخت است در حال کار کردن روی بازیکنان‌ما هستیم تا در کنار او با تجربه شوند و البته یک جاهایی باید تاوان ریسک‌مان را هم بدهیم.

وی افزود: من آکادمی باشگاه را دیدیم و به شما می‌گویم که یک موج خوب در حال آمدن است اگر از باشگاه و آکادمی حمایت خوبی شود ذوب‌آهن با اختلاف در زمینه آکادمی و فوتبال پایه پیش‌رو خواهد بود. دیروز نمایندگان AFC آمدند و گفتند بخشی از آکادمی شما را باید به عنوان نمونه نشان دهیم.

پاسخی بگذارید