تاریخ: ۱۴:۴۱ :: ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

مرحله نهایی لیگ برتر بسکتبال فردا در آبادان ادامه پیدا می‌کند و تیم‌های نفت و شهرداری گرگان بازی‌های سوم و چهارم این مرحله را برگزار خواهند کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار سوم و چهارم تیم‌های شهرداری گرگان و نفت آبادان در فینال لیگ برتر بسکتبال فردا و به میزبانی نفت در آبادان برگزار می‌شود و احتمال اینکه قهرمان در پایان روز پنجشنبه برگزار شود، وجود دارد.

هر دو تیم در دو بازی اول که به میزبانی شهرداری برگزار شد، یک برد و یک باخت را تجربه کردند و حالا آبادانی‌ها دیدارهای سوم و چهارم را میزبانی خواهند کرد و این شانس را دارند که در خانه نخستین قهرمانی‌شان در لیگ برتر بسکتبال را جشن بگیرند.

برخلاف گرگانی‌ها که در سال‌های گذشته فینالیست نبوده‌‌اند، آبادانی‌ها دو بار فینال را تجربه کردند که در هر دو بار هم مغلوب پتروشیمی بندرامام شدند.

جدال شمالی‌ها و جنوبی‌های ایران حساسیت زیادی دارد و هر دو تیم به دنبال قهرمانی هستند و در حال حاضر نیز همه چیز برابر است. همین حساسیت بالا در بازی دوم فینال کاملا مشاهده شد و اعتراض‌های زیاد به داوری زیبایی‌های بسکتبال را از بین برد و تماشاگران و علاقمندان این رشته امیدوارند در آبادان شاهد بازی‌ جذاب‌تری در حد نام فینال باشند و هر تیمی که شایسته تر بود، به پیروزی و در نهایت عنوان قهرمانی برسد.

دیدارهای سوم و چهارم ساعت ۱۶ چهارشنبه و پنجشنبه در سالن تختی آبادان برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید