تاریخ: ۱۴:۳۱ :: ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی تیم فوتبال خوزستان گفت: انتخاب سرمربی جدید برای استقلال تهران می‌تواند هم به نفع ما باشد و هم به نفع حریف.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سید محمد علوی سرمربی تیم فوتبال خوزستان در نشست خبری پیش از بازی با استقلال تهران گفت: روز کارگر را تبریک می‌گویم زمانی که کارگران گروه ملی زحمت می‌کشیدند. ان‌شاءالله فردا بازی خوبی انجام دهیم و بتوانیم امتیاز بگیریم و مرهم کوچکی روی زخم مردم سیل‌زده خوزستان بگذاریم.

وی در مورد اینکه حضور فرهاد مجیدی در استقلال به عنوان سرمربی می‌توان شوک مثبت یا منفی باشد و نظر شما در این مورد چیست، گفت: بله می‌تواند این تغییر هم به نفع استقلال باشد و هم به نفع تیم ما. یک شوک ۵۰-۵۰ است. از مجیدی چیزی نمی‌دانیم. از اهداف و افکارش اطلاعی نداریم و به همین دلیل ما روی افراد کار می‌کنیم. برایمان هم فرقی نمی‌کند ما در بازی با نفت مسجد سلیمان و نساجی نشان دادیم که چه می‌خواهیم و اهداف و افکارمان چیست، امیدوارم نتیجه مطلوب را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال خوزستان در مورد اینکه سقوط تیم استقلال خوزستان قطعی شده است، گفت: نه من حرف شما را قبول ندارم. اگر دو تیمی که بالاتر از ما هستند و بازی دارند مساوی کنند و ما سه بازی را ببریم در لیگ برتر ماندنی می‌شویم.  شاید خیلی‌ها باورشان نشود و از این حرفم تعجب کنند، اما من به این تیم امیدوارم. تمرینات تیم را که می‌بینیم به این تیم امید دارم. ۲۰ شیر در تیم دارم و فردا می‌خواهیم کار بزرگی انجام بدهیم.

علوی در مورد اینکه برنامه‌اش برای فصل بعد چیست، گفت: به تازگی جلسه‌ای در باشگاه تشکیل شده تا در مورد این باشگاه تصمیم‌گیری کنند که این تیم را بفروشند یا اداره آن را ادامه بدهند. ظاهرا دستور بر این است که تیم بماند. اگر تیم به لیگ یک رفت با همین گروه به کارش ادامه بدهد. اما در مورد خود من صحبتی نشده است. دیروز این جلسه برگزار شده،‌در حال حاضر هم من تمام فکر و ذکرم برای سه بازی باقیمانده است و می‌خواهم عملکرد خودم و بازیکنانم را به فوتبال ایران نشان بدهم.

پاسخی بگذارید