تاریخ: ۱۸:۱۹ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

احسان حاج صفی امیدوار است این بار در مقابل پرسپولیس گل سالم بزند و زمینه ساز موفقیت تیمش شود.

تیم تراکتورسازی این هفته مسابقه سرنوشت سازی را در مقابل پرسپولیس خواهد داشت. آن ها که حالا دیگر از کورس قهرمانی جا مانده اند و برای کسب جام به معجزه نیاز دارند، اکنون سهمیه لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ را هم در خطر می بینند. تی تی ها در فاصله سه هفته تا پایان در رده چهارم جای دارند اما توقف مقابل پرسپولیس می تواند آن ها را به رده پنجم نیز ببرد اما ستاره های پرتعداد تیم تبریزی، تمام تلاششان را خواهند کرد تا این اتفاق رخ ندهد.

 

یکی از این ستاره ها احسان حاج صفی که با انگیزه بالا مقابل پرسپولیس به میدان می رود. حاج صفی ۱۱ سال پیش با پیراهن سپاهان توانست دروازه پرسپولیس را باز کند اما گلِ او، مانع از قهرمانی سرخ ها نشد و در پایان یاران کریم باقری و محسن خلیلی جام را بالای سر بردند.

 

در نیم فصل اول نیز حاج صفی با ضربه سر دروازه پرسپولیس را گشود اما کمک داور گل را آفساید گرفت تا تراکتور از رسیدن به سه امتیاز بازبماند. گلی که به زعم کارشناس برنامه نود صحیح بود اما پس از کارشناس داوری نود، پرسپولیسی ها نیز با اقدامات مشابه این برنامه، تلاش کردند تا نشان دهند نظر کمک داور صحیح بوده است.

 

در روزی که مسعود شجاعی غیبت خواهد داشت، بی تردید نقش حاج صفی بیش از پیش به چشم می آید. ستاره تیم ملی ایران احتمالا روز چهارشنبه هم دفاع چپ تراکتوری ها خواهد بود و باید دید آیا بازهم می تواند مقابل پرسپولیس گلزنی کند یا خیر؟

 

احسان حاج صفی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید