تاریخ: ۱۸:۱۶ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

به دنبال اظهارات رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر در مورد بلیت‌فروشی دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان در تلویزیون، شرکت مبنا توسعه مبین به عنوان مجری اسپانسری باشگاه پرسپولیس توضیحاتی را ارایه کرد.

در این توضیح آمده است: با توجه به ظرفیت ورزشگاه آزادی و صندلیهای موجود تعداد۵۹۵۰۶ بلیت برای دیدار تیمهای پرسپولیس و سپاهان از طریق فروش اینترنتی و یا فیزیکی در اختیار هواداران قرار گرفت. از این تعداد حدود ۵۴ هزار قطعه بلیت در اختیار هواداران پرسپولیس و حدود ۵ هزار قطعه بلیت در اختیار هواداران تیم فوتبال سپاهان قرار گرفت. همچنین بررسیهای این شرکت نشان میدهد در روز مسابقه۴۵۷۶ نفر از افرادی که بلیت خود را به صورت اینترنتی خریداری کرده بودند جهت دریافت بلیت به گیشه های بلیت فروشی مراجعه ننموده اند.

اینکه آقای سعید فتاحی عنوان کردند ۱۵ هزار بلیت اضافه فروخته شده است صرفاً ناشی از عدم اطلاع ایشان است و قطعاً این شرکت از نظر حقوقی پیگیر این اتهام خواهد بود. با این حال تاکید می‌شود تعداد دقیق بلیتهای تحویلی به هواداران برای این دیدار۵۹۵۰۶ قطعه است و سایر هوادارانی که به ورزشگاه آمدند با تصمیم و دستور مقامات انتظامی بوده است که ظاهرا به دلیل ازدحام تماشاگران پشت درهای ورزشگاه برای جلوگیری از هر اتفاق ناخوشایندی اجازه دادند مردم وارد ورزشگاه شوند.

اساساً فروش بلیت و کنترل گیت‌های ورودی بدون اجازه و دستور مقامات انتظامی مستقر در ورزشگاه برای مجری بلیت فروشی امکان ناپذیر است. این شرکت تاکید می‌کند اسناد و مدارک تعداد فروش بلیت‌های دیدار پرسپولیس و سپاهان موجود است و در صورت درخواست از هر نهاد یا سازمانی برای شفاف سازی قابل ارایه می‌باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید