تاریخ: ۱۳:۱۷ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس ظهر امروز یکشنبه تشکیل جلسه داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هیأت مدیره باشگاه ظهر امروز تشکیل جلسه داد. این نشست امروز از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه برای جمع‌بندی درباره بعضی مسائل مطرح شده، دوباره تشکیل می‌شود.

در این نشست درباره مسائل اقتصادی و اسپانسری و قراردادهای همکاری در این بخش‌ها تبادل نظر و تصمیم‌هایی اخذ شد.

هیأت مدیره بر رویکرد ایجاد درآمد پایدار و تضمین شده در جریان اجرای برنامه‌های مالی و اقتصادی تاکید کرد. در همین راستا برای حل مشکلات مالی باشگاه و تیم در مقطع کنونی هم تصمیم‌های خوبی اخذ شد.

اعضای هیأت مدیره همچنین با دریافت گزارش مدیر عامل به بررسی مسائل اخیر در جریان بازی‌های پرسپولیس و مسابقات پیش رو پرداختند.

در این ارتباط مقرر شد در ادامه برنامه‌های باشگاه و مدیر عامل که از روزهای گذشته آغاز شد، پیگیری‌ها برای تامین امنیت اعضای تیم و هواداران در بازی پیش رو برابر تراکتورسازی و بازی جام حذفی در اصفهان صورت بگیرد.

همچنین دفاع از حقوق باشگاه، تیم و هواداران در مراجع ذیربط مورد تاکید و نحوه انجام آن موارد، بررسی شد. در همین راستا ایرج عرب مدیر عامل باشگاه پس از نشست هیأت مدیره، جلسه تکمیلی با مسوولان امور حقوقی باشگاه داشت.

بازی با پاختاکور در تاشکند نیز از موارد آمده در دستور جلسه امروز هیأت مدیره بود و درباره تامین هزینه‌های سفر و همچنین هزینه‌های در اختیار گرفتن پرواز چارتر تصمیم‌گیری گردید.

پاسخی بگذارید