تاریخ: ۱۲:۵۱ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان سه‌شنبه در دیدار معوقه از هفته هجدهم لیگ برتر به مصاف تیم سایپا تهران می‌رود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دو تیم ذوب آهن اصفهان و سایپا تهران به دلیل حضور در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا  در هفته هجدهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر نرفتند و این بازی معوقه قرار است روز سه‌شنبه ساعت ۱۷ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شود. ذوب آهن بعد از حضور در آسیا جانی تازه گرفت و دوباره متولد شد به طوریکه هم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کرد و هم در لیگ برتر نتایج درخشانی گرفت. به طوریکه خود را تا رتبه هفتم بالا کشید.

سبزپوشان اصفهانی در حال حاضر در دیدارهای خانگی گلی دریافت نکرده‌اند و خط دفاعی مستحکم دارند با این حال سایپا در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا حذف شد. سایپا ۵ هفته است که در لیگ برتر بردی نداشته و اکنون در رده هشتم جدول قرار دارد. این تیم انگیزه زیادی برای انجام بازی‌های باقیمانده ندارد و فقط برای دفاع از اعتبار فوتبالی خودش به میدان می رود. شاگردان علی دایی اگر در این بازی پیروز شوند یک پله در جدول لیگ صعود خواهند کرد که البته کار دشواری است. زیر ذوب آهن ۹ هفته است شکست نخورده و شرایط فنی ایده آلی دارد. ضمن اینکه شاگردان منصوریان برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا انگیزه زیادی دارند تا همچنان فرم ایده آل خود را حفظ کنند.

تقابل علی دایی و علیرضا منصوریان در این مسابقه جذاب خواهد بود. هر دو مربی روی نیمکت بسیار پرتحرک هستند البته علی دایی حضورش کنار خط زمین با عصبانیت همراه است و منصوریان با ژست‌های جالب!

پاسخی بگذارید