تاریخ: ۲۲:۴۴ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۸
نام نویسنده: علی احمدی

کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برانکو کارش را بلد است و دیگر قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر را می توان قطعی دانست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محسن بنگر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به دیدار پرسپولیس و سپاهان گفت: بازی پرسپولیس و سپاهان از نظر فنی چندان زیبا دنبال نشد اما پرسپولیس توانست یک امتیاز بسیار با ارزش از این مسابقه بدست بیاورد.
وی در مورد انتقاداتی که از شیوه بازی پرسپولیس مطرح می شود، گفت: اختلاف امتیازی پرسپولیس با سایر تیم ها نشان دهنده همه چیز است. برانکو کارش را بلد است و می داند چه موقعی چگونه تیمش بازی کند.
کاپیتان اسبق پرسپولیس در مورد بازی با تراکتورسازی گفت: من در تبریز بازی کردم و این تیم هواداران خوبی دارد. بی تردید این مسابقه بدون حاشیه برگزار خواهد شد و نگرانی بابت این مساله وجود ندارد.
وی اضافه کرد: فکر می کنم کار پرسپولیس برای قهرمانی دیگر تمام شده است. در حال حاضر تنها سه بازی از لیگ باقی مانده و اختلاف امتیاز با سایر تیم ها پنج است. برانکو تیمش در بهترین مواقع بهترین نتیجه را می گیرد و جای نگرانی بابت این مساله وجود ندارد.
بنگر در خصوص اظهارات بازیکن سپاهان و خط و نشان کشیدن برای هواداران پرسپولیس تصریح کرد: سیاوش یزدانی از روی احساسات آن حرف ها را بیان کرده است. حواشی ایجاد شده باعث خواهد شد شاهد حواشی تلخی در دیدار پرسپولیس و سپاهان در اصفهان نباشیم.

پاسخی بگذارید