مرا که سابقه گلزنی به پرسپولیس را دارم کنار گذاشت تا به نتایج دلخواهش برسد
تاریخ: ۲۲:۱۸ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۸
نام نویسنده: علی احمدی

فرزاد حاتمی مهاجم پارس جنوبی جم، گفت: به نظرم، علی دایی و امیر قلعه‌نویی باید برای امثال مهدی تارتار کلاس مردانگی برگزار کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فرزاد حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره کنار گذاشتن خود از پارس جنوبی جم، اظهار داشت: نیم فصل دوم با اصرار مهدی تارتار به پارس جنوبی پیوستم. با وجود این که گل و پاس گل دادم اما به بازی گرفته نشدم تا این که مصدوم شدم. زمانی که مصدوم بودم بازیکنان دغدغه مسئله مالی داشته و می‌گفتند که تمرین نکنید.

وی افزود: تارتار ۵ روز به ۵ روز به بازیکنان قول می‌داد که مطالبات‌شان پرداخت شود اما قولش الکی بود. او ۳۰ درصد پولش را گرفته و ۵۰ درصد دیگر را به صورت چک دریافت کرده است. بازیکنان به این جمع‌بندی رسیدند که تمرین نکنند اما می‌توانید از آنها بپرسید که به تک تک آنها گفتم که بیایید تمرین کنید اما بچه‌ها قبول نکردند. فردای آن روز به محل تمرین رفتم و دیدم بازیکنان می‌خواهند تمرین کنند، من هم با آنها تمرین کردم. در ادامه تارتار مرا در لیست ۱۸ نفره بازی با پیکان قرار نداد. من برخورد خاصی نکردم اما امروز در تمرین تارتار حرف‌های نامربوطی به من زد که نتوانستم سکوت کنم. به تارتار گفتم چرا مرا در لیست ۱۸ نفره قرار ندادی؟ او پاسخ داد نظر کادر فنی بوده است. به سرمربی پارس جنوبی گفتم که چطور برای بازی با سپیدرود مرا به زور به لیست بردید و حتی بازی کردم اما این بازی در لیست ۱۸ نفره قرار نگرفتم؟ به اعتقاد من موضوع فنی نبود و به همین دلیل به تارتار اعتراض کردم که منجر به جر و بحث ما شد.

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی خاطر نشان کرد: به صورت تارتار نگاه کردم و به او گفتم من مقابل آدم‌ها حرفم را می‌زنم و پشت سر صحبت نمی‌کنم. به تارتار گفتم که شما علاوه بر دوره‌های مربیگری باید دوره‌های مردانگی را سپری کنید. علی دایی و امیر قلعه‌نویی باید برای امثال تارتار دوره مردانگی و غیرت را برگزار کنند. بازیکنان سایپا پول نگرفتند و دایی همرنگ بازیکنان شد تا پشت آنها بایستد اما تارتار این کار را نکرد.

حاتمی تصریح کرد: تارتار فکر بازی‌های آینده را می‌کند. او سابقه بازی در پرسپولیس را دارد و خودش را پرسپولیسی اصیل می‌داند. تارتار باید هم بیاید امثال حاتمی را که سابقه گلزنی به پرسپولیس را دارد، کنار بگذارد تا راحت‌تر به نتایج دلخواهش برسد.

وی در پایان عنوان کرد: آقای تارتار، شما ۸۰ درصد پول‌تان را گرفته‌اید و به بازیکنان وعده داده‌اید، با وجود پیشنهاداتی که داشتم به پارس جنوبی رفتم چون تمرینات این تیم در تهران بود و دوست داشتم کنار خانواده‌ام باشم، این در حالی است که چند پیشنهاد دیگر نیز داشتم. در ۴ ماه گذشته یک ریال هم نگرفتم و هیچ وقت غر نزدم فقط خواستم با این صحبت‌ها مردم را در جریان بگذارم.

پاسخی بگذارید