تاریخ: ۱۲:۱۵ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

کارشناس داوری فوتبال گفت:‌ کوپال ناظمی بازی استقلال و پدیده را خوب و بدون اشتباه تأثیرگذار قضاوت کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نوذر رودنیل در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد نحوه قضاوت کوپال ناظمی در بازی استقلال و پدیده اظهار داشت: ناظمی مدت‌ها بود بازی به چنین حساسیتی را قضاوت نکرده بود. با این حال در این مسابقه انصافاً قضاوت خوبی داشت و تمام تصمیماتش در رابطه با کارت‌های زردی که به بازیکنان نشان داد درست بود.

وی افزود: البته در میانه‌های میدان چند خطا را به نفع دو تیم نگرفت ضمن اینکه در دقیقه ۶۶ مسابقه باید به بازیکن شماره ۲۰ استقلال یعنی ایسما و همچنین بازیکن پدیده به خاطر درگیری کارت زرد می‌داد که این کار را انجام نداد ولی در دقیقه ۴۴ به خوبی خطای منتظری را اعلام کرد.

کارشناس داوری فوتبال تصریح کرد:‌ داور همچنین می‌توانست به بازیکن شماره ۱۳ پدیده یعنی محمد قاسمی‌نژاد هم یک کارت زرد نشان بدهد. با وجود این اشتباهات جزیی باید گفت که او قضاوت خوبی را به نمایش گذاشت و دوندگی‌اش بسیار خوب بود. اعلام شش دقیقه وقت اضافه نیز تصمیم درستی بود.

رودنیل در مورد یک کرنر که به سود استقلال در نیمه اول اعلام شد:، گفت: بله در آن صحنه داور ضربه دروازه را به اشتباه کرنر گرفت که تصور می‌کنم کمک داور پشت دروازه به او گفت که این ضربه کرنر شده است.

پاسخی بگذارید