تاریخ: ۱۲:۰۳ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

اسپانسر فعلی باشگاه پرسپولیس برای پرداخت پول به این باشگاه خواهان تمدید قرارداد همکاری شده، اما به نظر می‌رسد با شرایط موجود این اتفاق رخ نخواهد داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در روزهای اخیر از هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس جلسات متعددی را با اسپانسر این باشگاه برگزار کردند تا بتوانند به راهکارهایی برای حل مشکلات مالی این باشگاه دست پیدا کنند و این درحالی است که تا صبح امروز هنوز توافق نهایی در خصوص مسائل مطرح‌شده به دست نیامده است.

باشگاه پرسپولیس باید مطالبات مربیان و بازیکنانش را بپردازد، اما فعلا موفق به انجام این کار نشده و به همین دلیل از اسپانسر تقاضای پول کردند. از طرف دیگر اسپانسر این باشگاه که تنها چند ماه از قراردادش با پرسپولیس مانده برای دادن پول به این باشگاه خواستار مذاکره برای تمدید قرارداد شده است و یکی از علت‌های جلسات متعدد اسپانسر با هیأت مدیره پرسپولیس همین بحث تمدید قرارداد همکاری بوده که تا این لحظه توافق نهایی آن به دست نیامده است.

از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که نهایتا طی امروز یا فردا موضوع همکاری یا عدم همکاری باشگاه پرسپولیس با اسپانسر خود مشخص خواهد شد، اما این احتمال وجود دارد که طرفین قطع همکاری کنند؛ چراکه خواسته‌های از سوی اسپانسر مطرح شده که مسئولان پرسپولیس خیلی با آنها موافق نیستند و در صورتی که هر کدام از طرفین مذاکره از مواضع خود کوتاه نیایند، احتمال قطع همکاری از تمدید آن بیشتر است. این درحالی است که اسپانسر باشگاه برای پرداخت پول به پرسپولیس خواهان تمدید قرارداد شده و پرداخت این کمک مالی را منوط به قرارداد جدیدی کرده است.

پاسخی بگذارید