تاریخ: ۲۳:۲۴ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
نام نویسنده: علی احمدی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد اتفاقات دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان از هفته بیست‌وهفتم رقابت‌های لیگ برتر تصمیماتی را اتخاذ کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حسب گزارش‌های رسیده از مقامات رسمی مسابقات و ناظران انضباطی درباره دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان، تصمیمات ذیل را صادر کرد:

* با اعلام کمیته انضباطی سیاوش یزدانی به دلیل تخلفات حادث شده (تحریک به خشونت)، به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رأی نهایی، وی با صدور قرار دستور موقت تا اطلاع ثانوی از تمامی مسابقات معلق و محروم است. وی جهت ادای پاره‌ای از توضیحات روز شنبه مورخ ۱۴ اردیبهشت ۹۸ می‌بایست در کمیته انضباطی حاضر شود.

* باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم رعایت شرایط میزبانی و فروش بیش از حد ظرفیت بلیت مسابقه، می‌بایست ظرف ۴۸ ساعت آینده درباره این موضوع توضیحات خود را به کمیته انضباطی ارائه کند.

* قلعه‌نویی، سرمربی تیم سپاهان به دلیل عدم حضور در نشست‌های متعدد خبری و تکسیرا، مربی تیم سپاهان به دلیل رفتار غیرورزشی،  چنانچه دفاعیاتی در این باره دارند می‌توانند حداکثر ظرف ۴۸ ساعت آینده به کمیته انضباطی اعلام کنند.

* همچنین به مهدی کیانی، بازیکن تیم سپاهان درباره تخلف و نشر اکاذیب از طریق انجام مصاحبه، ابلاغ می‌شود چنانچه دفاعیاتی دارد تا ۴۸ ساعت آینده به کمیته انضباطی ارسال کند.

پاسخی بگذارید