تاریخ: ۱۳:۲۴ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

رئیس کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات دیدار پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان گفت: مسلما اتفاقات این پرونده را به دقت بررسی و تا جایی که قانون اجازه دهد، سختگیرانه برخورد خواهیم کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی درباره دیدار شب گذشته تیم های پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان گفت: منتظریم تا گزارش مقامات رسمی مسابقه به ما برسد. ناظران انضباطی که در ورزشگاه بودند، جزئیات اتفاقاتی که مربوط به رفتار عوامل و تماشاگران هر دو تیم می شود را منعکس کردند و قطعا پس از وصول گزارش با رعایت مهلت حق دفاع در اولین فرصت ممکن رسیدگی خواهیم کرد.

وی ادامه داد:  از اینکه رفتارهای غیر ورزشی برخی تماشاگران قبل از شروع، در حین و حتی بعد از مسابقه زشت و ناپسند بوده و در شان مسابقه بزرگی که به طور مستقیم در معرض دید میلیون ها تماشاگر تلویزیونی قرار گرفته، مسلما این پرونده را به دقت بررسی خواهیم کرد و چون در بخشی از این رفتار ها سلامتی حاضرین در ورزشگاه به خطر افتاده، تا جایی که قانون اجازه دهد، سختگیرانه برخورد خواهیم کرد.

رئیس کمیته انضباطی افزود: یکی از نکات مهم مسابقه روز گذشته آشفتگی نیمکت ها و رفتارهای غیر مسئولانه کادر فنی دو تیم بوده است و انتظار می رفت بزرگتر های هر دو تیم در تلطیف اوضاع و احوال و ایجاد آرامش در ورزشگاه، بیشتر موثر باشند که متاسفانه اینگونه نشد. در هر صورت کمیته انضباطی به وظیفه خود در این خصوص عمل خواهد کرد.

پاسخی بگذارید