بازیکن مازندرانی تیم فوتبال دختران
تاریخ: ۱۳:۰۴ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

بازیکن تیم فوتبال دختران زیر ۱۹ سال ایران گفت: قطعا اگر مقابل کره خوب بازی کنیم و بچه ها مثل همیشه در میدان باشند، می توانیم نتیجه قابل قبولی بگیریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،زهرا خدابخشی بازیکن تیم فوتبال دختران زیر ۱۹ سال ایران درباره بازی روز گذشته برابر ویتنام گفت: بازیکنان در این دیدار با جان و دل بازی کردند. شرایط جوی و بارش شدید باران کار را برایمان کمی سخت کرده بود، چرا که تا حالا در زیر باران بازی نکرده بودیم. نیمه نخست را با نتیجه یک بر صفر به میزبان واگذار کردیم و به رختکن رفتیم.

وی در ادامه افزود: در بین دو نیمه کتایون خسرویار -سرمربی تیم ملی با ما صحبت های لازم را کرد و گفت شما می توانید نتیجه بازی را عوض کنید. فقط باید اعتماد به نفس خودتان را بالا ببرید.  معتقدم در نیمه دوم کادر فنی تمام نکاتی که از ما خواسته بود را در زمین انجام دادیم. تک تک بازیکنان تمام برنامه هایی که در تمرینات پشت سر گذاشته بودند را به بهترین نحو ممکن در زمین بازی پیاده کردند. خیلی خوشحالم که در این بازی یک گل به ثمر رساندم و توانستیم یک امتیاز از میزبان این رقابتها بدست بیاوریم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال جوانان درباره دیدار با کره جنوبی گفت: قطعا اگر خوب بازی کنیم و بچه ها مثل همیشه در میدان باشند، می توانیم نتیجه قابل قبولی بگیریم. آنچه مسلم است باید جنگنده و محکم مقابل کره جنوبی به میدان برویم.  بازی با این تیم قابل مقایسه با ویتنام نیست. فوتبال آقایان و بانوان کره جنوبی همیشه در آسیا جزو بهترین ها بوده است.

پاسخی بگذارید