تاریخ: ۲۲:۵۴ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
نام نویسنده: علی احمدی

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بر خلاف میلمان فکر نمی کردیم در اصفهان سورپرایز شویم اما فشار زیادی در ابتدای مسابقه آوردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، خبرنگاران اصفهانی با ورود منصوریان به نشست خبیری برای او دست زدند، سپس علیرضا منصوریان بعد از پیروزی ۲ بر صفر مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: از هواداران تشکر می کنم چون می توانست امروز در خانه بنشیند و دو بازی را در خانه ببیند. امروز خیلی لازم بود یاردوازدهم را داشته باشیم.

وی ادامه داد: امشب حتما باید دو رکعت نماز شکر بخوانم. بازی فوق العاده خوبی بود بر خلاف میلمان فکر نمی کردیم در اصفهان سورپرایز شویم اما فشار زیادی در ابتدای مسابقه آوردند از معدود تیم هایی بود که ما را در فولادشهر تحت فشار گذاشتند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تصریح کرد: تفاوت کلاس دو تیم با توجه به حضور بازیکنانمان بزرگی که در زمین بازی می‌کردند مشخص بود اما اگر بخواهم از یک ستاره نام ببرم او قاسم حدادی‌فر است. البته مظاهری هم فوق‌العاده کار کرد. در خط هافبک مجبوریم به جوانان خوب‌مان بازی بدهیم. خدا را شکر می‌کنیم به خصوص روی گل دومی که درخشان‌مهر زد و یکی از بهترین گل‌های لیگ بود. از طرفی همبستگی تاکتیکی در تیم ما موج می‌زد.

منصوریان افزود:‌ طبیعی بود در نیمه دوم با توجه به فشاری که روی تیم ما می‌آید به پلن B برویم. کناره‌های زمین را کنترل کردیم تعویض شجاعی خیلی به ما کمک کرد چون بازیکنی است که هر لحظه ممکن است کار عجیب و غریبی در زمین انجام دهد.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر از ابتدای فصل به ذوب آهن می‌آمد چه تفاوتی با امروز داشت، گفت: سعی کردم باشگاهی را انتخاب کنم که با جوانان کار کند. در خیلی جاها تعریفی منطقی در فوتبال نیست. ما با شجاعت می‌گویم نمازی هم زحمت خودش را کشید اما برخی مواقع هرچه تلاش می‌کنیم نمی‌شود. به تیمی آمدم که هم شخصیت خوبی دارد  هم هواداران خوبی. امروز متوجه شخصیت هواداران ذوب‌آهن شدم. تا به حال حرف زشتی از آنها نشنیده‌ام و تنها تیم خودشان را تشویق می‌کنند. امیدوارم بتوانیم جوانان خوبی را برای فوتبال ایران پرورش دهیم. ذوب‌آهن بود که سراغ من آمد، ذوب آهن آنقدر مظلوم است که نایب قهرمانی این تیم هم در آسیا گم می‌شود.

وی در خصوص اینکه ایا فصل آینده در ذوب‌آهن می‌ماند گفت: این موضوع برای من افتخار است، فارغ از فوتبال از اصفهان خیلی خوشم آمده است، مردم فوق العاده خوبی دارد، فقط وقتی اصفهان کامل می‌شود که این رودخانه خشک نباشد. ایرانی هر کجا که باشد میهمان نواز است. حال و هوای ما اینجا خوش است.

سرمربی ذوب آهن در مورد نیمکت نشینی حسینی و اوسابونا در دیدار با تراکتورسازی گفت: ما برای این بازی دست به عصا و با استرس جلو رفتیم. انگار جریانی فضای مجازی را کنترل می‌کند. انگار آنها می‌خواستند ترکیب تیم ما را بچینند. من برای این بازی ۵-۴ بازیکن خوب تیمم را کنار گذاشتم. ما به فاصله بازی ها نگاه می‌کنیم. دو شب پیش بازی ما با الوصل تمام شده، ریکاوری و استراحت کردیم و امروز به میدان رفیتم. حدادی‌فر نبض تیم ما است و اگر او نباشد شالوده تیم به هم می‌خورد. حسینی هم چند بازی پیاپی بازی کرد و من تصمیم داشتم یک جوان خیلی خوب را در این بازی به میدان بفرستم ولی بازی سنگین بود. به بچه‌های تیم گفتم اگر دژاگه خسته شود کارمان راحت می‌شود اما او خسته نمی‌شد.۲ جوان خیلی خوب را در بازی های بعدی در ترکیب می‌گذارم که عملکرد آنها را ببینید.

وی در خصوص داوری گفت: من از تیم داوری تشکر و عذر‌خواهی می‌کنم چون روی پنالتی حساسیت به خرج دادم. پنالتی درست بود اما قبل از آن روی بازیکن ما خطا کرده بودند. من روی پنالتی اعتراضی نکردم.

وی تاکید کرد: کمک داور چهارم هم منتظر بود ۵ سانت از خط به داخل زمین بروم، من قبول دارم باید احساساتم را کنترل کنم ولی خط ها را گم می‌کنم. به او گفتم شما را می‌بینم یاد ناظم مدرسه‌مان می‌افتم.آقای زرگر  جزو معدود داورانی است که کنترل بازی خیلی خوبی دارد، من از او عذر‌خواهی می‌کنم چون کنترلم را در اعلام پنالتی از دست دادم.

وی در پایان گفت: از تمامی اعضای تیمم باید تشکر کنم، در این پیروزی تمام ارکان تیم اعم از تدارکات، پزشکی و مربیان و بازیکنان زحمت کشیدند.

پاسخی بگذارید