تاریخ: ۲۲:۵۴ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
نام نویسنده: علی احمدی

هواداران تیم پرسپولیس با شعار مافیا به حرکات سرمربی تیم سپاهان واکنش نشان دادند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بلندگوی ورزشگاه آزادی تعداد تماشاگران حاضر در استادیوم را بیش از ۹۰ هزار نفر اعلام کرد.

* حسین ماهینی، علی ضیا، آرفی و… از جمله چهره‌های ویژه بازی امروز تیم‌های پرسپولیس و سپاهان هستند.

* هر بار که امیر قلعه‌نویی در کنار زمین به داور معترض می‌شد هواداران پرسپولیس به او لقب مافیا می دادند.قلعه نویی در واکنش به این شعار دستش را به سینه اش می کوبید و سرش را تکان می داد که ظاهرا او می خواست با این حرکت به تماشاگران پرسپولیس واکنش نشان دهد. درادامه اعتراض ها قلعه نویی خطاب به محمود زاده گفت اگر قرار است این گونه بازی برگزار کنید بهتر است نکنید پس چرا مسابقات برگزار می شود؟ سرمربی سپاهان در کنار خط هنگامی که با درخواست سعید فتاحی برای نشستن روی نیمکت مواجه شد خطاب به او گفت جام را به یکباره به پرسپولیسی ها بدهید. خیالتان را راحت کنید.

* سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس در چند صحنه به داور بازی به شدت معترض شد.

* هواداران پرسپولیس با تشویق علیپور گل بزنی گل نزنی دوست دارم، مهاجم تیم خود را تشویق کردند.

* بعضی از هواداران در نیمه اول روی دیواره‌های استادیوم آزادی نشسته بودند اما در نیمه دوم این هواداران را به پایین منتقل کردند.

* یک نارنجک بین هواداران پرسپولیس در طبقه دوم ورزشگاه منفجر شد اما به نظر می‌رسید که اتفاق خاصی برای کسی رخ نداد.

* یکی از دستیاران قلعه‌نویی از سوی داور بازی اخراج شد اما او حاضر به ترک نیمکت نبود و بعد از لحظاتی به بیرون از زمین منتقل شد.

* علیرضا بیرانوند که قصد داشت توپ به کنار دروازه و بیرون بزند توپ او به یک توپ جمع‌کن برخورد کرد اما بیرانوند خیلی زود از این توپ‌جمع کن عذرخواهی کرد و او را در آغوش گرفت.

*‌ هواداران تیم پرسپولیس بر علیه تیم استقلال شعار دادند.

پاسخی بگذارید