تاریخ: ۲۳:۳۴ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
نام نویسنده: علی احمدی

در محل ورود هواداران سپاهان به استادیوم آزادی تغییر کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جلال زهرایی مدیر عامل کانون هواداران این باشگاه در رابطه با دیدار تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و پرسپولیس تهران در مصاحبه با پایگاه خبری باشگاه سپاهان به نکاتی اشاره کرد که در ادامه می خوانید.

طی هماهنگی های به عمل آمده ورود هواداران که پیش‌تر از پارکینگ ۲۲ اعلام شده بود به پارکینگ ۲۱ شرقی تغییر یافت. همچنین هوادارانی که با خودروی شخصی به ورزشگاه عزیمت می کنند باید رأس ساعت ۱۴ در ورزشگاه حضور یابند.

زهرایی افزود با توجه به حساسیت این دیدار لازم است هواداران به نکاتی توجه داشته باشند:

از آوردن اشیا اضافی نظیر ساک، کوله پشتی، مواد خوراکی، مواد آتش زا و دود زا و ترقه جداً خودداری نمایید.

از هرگونه توهین و متشنج کردن جو ورزشگاه به منظور جلوگیری از وارد آمدن فشار و استرس خودداری نموده و تنها به حمایت از تیم محبوب خود، سپاهان بپردازید تا همه از فوتبال بدون حاشیه لذت ببرند.

با توجه به اجرای اولین طرح رسمی کانون هواداران با شال زرد در ورزشگاه آزادی، هواداران، همکاری های لازم را با سرگروه ها، لیدر ها و مسئولین اجرایی داشته باشند.

زهرایی در ادامه اظهار کرد: هماهنگی های لازم جهت ورود هواداران و تهیه بلیط از درب ورودی انجام گرفته و نیروهای باشگاه جهت سهولت در این امر در محل ورودی مستقر می باشند.

زهرایی در پایان با تأکید بر اینکه درهای ورودی ورزشگاه برای هواداران سپاهان رأس ساعت ۱۴ باز می شوند از هواداران خواست با لباس های زرد به ورزشگاه عزیمت کنند.

پاسخی بگذارید