سرمربی مازندرانی سپیدرود رشت مطرح کرد:
تاریخ: ۲۳:۲۴ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
نام نویسنده: علی احمدی

سرمربی سپیدرود رشت امیدوار است تیمش با ارائه فوتبال ناب شمالی مقابل فولاد خوزستان به موفقیت برسد و سه امتیاز را کسب کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نادر دست‌نشان در نشست خبری پیش از دیدار با فولاد خوزستان اظهار کرد: بازی حساس دیگری با تیم فولاد خوزستان داریم. طبیعتاً بازی برای آن‌ها سخت بود و الان سخت‌تر هم شده است چرا که هفته قبل با چهار گل شکست خوردند و در برابر ما سخت‌گیرانه‌تر بازی می‌کنند. این موضوع کار ما را دشوارتر می‌کند.

او تاکید کرد: البته شرایط برای ما فرقی ندارد. ما محکوم به پیروزی هستیم تا در برابر این تیم جنوبی، فوتبال ناب شمالی را به نمایش بگذاریم.

سرمربی سپیدرود رشت درباره نمایش خوب این تیم در بازی‌های اخیر و استراتژی تیمش در چهار بازی باقی مانده از لیگ برتر که هر کدام فینالی برای تیمش محسوب می‌شود، اظهار کرد: فولاد تیم بسیار خوب و منظمی است. در خط دفاعی بازیکنان خوبی دارد. در خط حمله بازیکنی به نام شیمبا را دارد که ضمن داشتن سن بالا، بازیکن هدف تیمش است و خطرناک ظاهر شده است. زبیدی و بیت سعید هم قدرت هجومی فولاد را افزایش داده است.

دست‌نشان یادآور شد: برای نجات سپیدرود باید بهتر کار کنیم. پیشرفت‌هایی داشتیم ولی به شرایط ایده‌آل‌مان نرسیدیم. باید تلاش‌مان را بیش‌تری کنیم.

وی درباره مصدومان تیمش گفت: به دلیل استفاده دائمی از چمن مصنوعی، به طور مرتب بازیکنان مصدوم داریم. این تیم همیشه مصدوم دارد. تا زمانی که مشکل سخت‌افزاری را حل نکنیم، مشکل برای ما وجود دارد.

سرمربی سپیدرود رشت تاکید کرد: مردم عزیز استان گیلان نگران هستند و انتظار دارند تیم در لیگ برتر بماند. انتظار من این است که برای کمک به بازیکنان و افزایش انگیزه تیم، ورزشگاه مملو از هوادار شود تا تیم‌مان در لیگ برتر بماند. وظیفه هواداران سپیدرود است که فردا به تیم انرژی بدهند تا فوتبال با کیفیتی ارائه کنیم.

پاسخی بگذارید