سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان
تاریخ: ۲۱:۱۰ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
نام نویسنده: علی احمدی
علوی:بازی فردا برای استقلال خوزستان خیلی اهمیت دارد/ روی کاغذ شانس داریم اما در واقعیت نه

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت:بازی فردا برای استقلال خوزستان خیلی اهمیت دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد علوی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل نساجی مازندران، گفت: بازی فردا برای استقلال خوزستان خیلی اهمیت دارد برای پیروزی به میدان می‌رویم و تلاش می‌کنیم سه امتیاز را بگیریم.

وی افزود: نساجی یک تیم جنگجو است. آنها مثل ما جنگنده هستند. مقابل نفت مسجدسیلمان نشان دادیم برای هر توپ برنامه داریم و زحمت می‌کشیم. آنالیز خوبی از نفت مسجد سلیمان داشتیم و فردا با تلاش فراوان به دنبال کسب پیروزی هستیم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه چرا تیمش بعد از عقب افتادن سخت به بازی باز می‌گردد، عنوان کرد: در بازی با فولاد به بازی برگشتیم اما کم تجربگی کردیم و بازی را به دست خودمان خواباندیم. در بازی نفت مسجد سلیمان هم نشان دادیم که می‌توانیم گل نخوریم و به دنبال گلزنی باشیم. بازیکنان ما در آن مسابقه هر کدام به اندازه چهار نفر دویدند. در این هفته در کنار جنگندگی به دنبال گلزنی هم هستیم.

وی در مورد اینکه چقدر احتمال می‌دهد استقلال خوزستان در لیگ برتر بماند، گفـت: روی کاغذ شانس داریم اما در واقعیت نه. خودمان را نمی‌توانیم گول بزنیم. من به عنوان یک مربی جوان کار خودم را می‌کنم و می‌خواهم خودم را نشان دهم. بازیکنانمان هم همین شرایط را دارند. آنها هم الان برای اهداف خودشان و اینکه سال بعد مورد اقبال سایر تیم‌ها قرار می‌گیرند بازی می‌کنند و فوتبال پاکی را به نمایش می‌گذارند. ما می‌خواهیم نشان دهیم که سقوط حق‌مان نبوده است و اگر آن ۶ امتیاز اضافه شود نباید سقوط می‌کردیم. مدیریت باشگاه به دنبال بازگرداندن ۶ امتیاز است تا این اتفاق بیفتد.

علوی در مورد اینکه آیا تحریم‌ها باعث شده پول این بازیکن دیر پرداخت شود، عنوان کرد:‌ تحریم هم تاثیر گذار بوده است. شاید با استفاده از همین موضوع ‌بتوانیم ۶ امتیاز را بازگردانیم.

پاسخی بگذارید