تاریخ: ۱۲:۴۰ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرپرست تیم ملی بوکس کشورمان به خاطر موفقیت سید شاهین موسوی مقابل نماینده مغولستان صد دلار به وی پاداش داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات بوکس قهرمانی آسیا در حالی از سی ام فروردین ماه در شهر بانکوک آغاز شده است که تیم ملی بوکس کشورمان با ۹ ورزشکار و سه مربی در این رقابت ها حضور  پیدا کردند.

روز سه شنبه در وزن ۷۵ کیلوگرم، سید شاهین موسوی نماینده تیم ملی کشورمان به مصاف نماینده مغولستان رفت و با شکست این مشت زن مدال برنز خود را قطعی کرد و به نیمه نهایی راه یافت. موسوی فردا در نیمه نهایی به مصاف هندوستان می رود.

به خاطر پیروزی شاهین موسوی مقابل نماینده مغولستان و قطعی شدن مدال برنز وی، همایون اردلان سرپرست تیم ملی پاداش صد دلاری برای وی در نظر گرفت و این پاداش پرداخت شد.
قرار است در صورت موفقیت شاهین موسوی مقابل نماینده هند ۴۰۰ دلار دیگر به او پاداش داده شود. موسوی در صورت کسب مدال طلا ۵۰۰ دلار دیگر پاداش خواهد گرفت. سیدشاهین موسوی در نخستین مبارزه نماینده کشور تایلند را شکست داده بود.

اکبر احدی به عنوان سرمربی، علی مظاهری و افشین نادری مربیان تیم ملی بزرگسالان در این مسابقات هستند. امید احمدی صفا، سجاد محمدپور، اشکان رضایی، سجاد کاظم زاده، ایمان رمضانپور، پوریا امیری، امیرمسلم مقصودی و حسین دانشور حذف شده های تیم ملی بوکس کشورمان در این دوره از رقابت ها هستند.

پاسخی بگذارید