تاریخ: ۹:۲۲ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

تیم فوتبال ذوب آهن ایران در مسابقه چهارم در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الوصل امارات پیروز شد تا در آستانه صعود به مرحله بعدی قرار بگیرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف تیم الوصل امارات رفت که  تیم ذوب آهن با نتیجه۲ بر صفر در این مسابقه پیروز شد. سبزپوشان اصفهانی با این برد ۱۰ امتیازی شدند و در صدر گروه A باقی ماندند و اکنون در یک قدمی صعود به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا قرار دارند. الوصل هم با ۳ امتیاز در قعر جدول است.

تنها نقطه تاریک این مسابقه قطع برق ورزشگاه فولاد شهر در دقیقه ۵۴ بازی بود که باعث توقف چند دقیقه‌ای مسابقه شد.ذوب آهن در صورت گرفتن یک امتیاز از دو بازی آینده می‌تواند صعودش را قطعی کند.ذوبی‌ها با النصر عربستان و الزورا عراق بازی دارد.

داور: کوهوینگ جینگ( کره جنوبی)

کمک داوران: یون کوانگ یول و پارک سانگ جونگ( کره جنوبی)

کارت زرد: حمید بوحمدان، ارسلان مطهری( ذوب آهن)

کارت قرمز:-

گل: علیرضا چراغعلی( دقیقه ۲)، ارسلان مطهری( دقیقه ۱۴) برای ذوب آهن

ترکیب تیم ذوب آهن ایران:

رشید مظاهری، هادی محمدی، محمد نژادمهدی، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی ‌فر، ارسلان مطهری، علیرضا چراغعلی( از دقیقه ۸۰ مهران درخشان مهر)، محمدرضا حسینی( از دقیقه ۸۷ سیلوا) و کریستین اوساگوانا

سرمربی: علیرضا منصوریان

ترکیب تیم الوصل امارات:

حمید عبداله، عبداله جاسم، علی حسن، وحید اسماعیل( از دقیقه ۸۲ عبداله کاظم)، کایو کاندو، رونالدو سزار، فاریس خالد( از دقیقه ۲۴ البلوشی)، حسن محمد، سالیم جمعه، هزا سالم و علی صالح ( از دقیقه ۶۸ سالم)

سرمربی: رگکامف

اتفاقات مهم بازی:

دقیقه ۲ مسابقه ذوب آهن در اولین حمله خود توانست به گل برسد و ارسال بازیکنان ذوب آهن در محوطه جریمه به چراغعلی رسید و او هم با یک ضربه فنی دقیق گل اول مسابقه را به ثمر رساند.

دقیقه ۱۴ ارسال بازیکنان ذوب آهن این مرتبه در محوطه جریمه به ارسلان مطهری رسید و او هم با یک ضربه سر فنی دقیقه و زیبا گل دوم ذوب آهن را به ثمر رساند.

دقیقه ۳۲ ضربه سر اوساگونا را دروازه‌بان الوصل با یک واکنش خوب راهی کرنر کرد.

دقیقه ۴۵+۱، ضربه سر اوساگونا به تیرک دروازه الوصل خورد.

نیمه دوم:

در دقیقه ۵۴ مسابقه برق ورزشگاه فولاد شهر اصفهان قطع شد و بازی به همین دلیل برای چند دقیقه‌ای متوقف شد.

در دقیقه ۶۳ دروازه‌بان الوصل با یک واکنش عالی مانع از زدن گل سوم ذوب آهن شد.

در دقیقه ۸۹ ذوب آهن یک فرصت ایده آل دیگر گلزنی را از دست داد و ضربه او را بازهم دروازه‌بان الوصل گرفت.

در وقت های تلف شد ذوب آهن روی یک ضربه کرنر تا آستانه گل سوم پیش رفت اما توپ با فاصله کم به بیرون رفت.

پاسخی بگذارید