تاریخ: ۲۱:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۵
نام نویسنده: sobhan

رئیس هیأت مدیره باشگاه ملوان گفت: امیدوارم با حضور امیرقلعه‌نویی در ملوان شاهد تحولات خوب در این باشگاه باشیم.   به گزارش مازند اسپرت ، احمد دنیامالی در گفت‌وگو با بخش خبری شبکه ۳ سیما درباره اینکه چرا با علی دایی مذاکرات به نتیجه نرسید، گفت: فوتبال حرفه‌ای است و این مذاکرات وجود دارد گاهی […]

رئیس هیأت مدیره باشگاه ملوان گفت: امیدوارم با حضور امیرقلعه‌نویی در ملوان شاهد تحولات خوب در این باشگاه باشیم.

خبرگزاری فارس: دنیامالی: امیدوارم با حضور قلعه‌نویی شاهد تحولات خوب در ملوان باشیم/ طبق معمول قرارداد او یک فصل است

 

به گزارش مازند اسپرت ، احمد دنیامالی در گفت‌وگو با بخش خبری شبکه ۳ سیما درباره اینکه چرا با علی دایی مذاکرات به نتیجه نرسید، گفت: فوتبال حرفه‌ای است و این مذاکرات وجود دارد گاهی به نتیجه می‌رسد گاهی نمی‌رسد با دایی جلو رفتیم اما مالک باشگاه با ایشان به توافق نرسید و باید مربی دیگری انتخاب می‌کردیم که بهشتی با امیر قلعه‌نویی به توافق رسید. او را می‌شناسیم و او از فوتبالیست‌های خیلی خوب ما بوده است امیدوارم با حضور قلعه‌نویی در انزلی شاهد تحولات خوب در ملوان باشیم.

وی در مورد زمان آغاز به کار قلعه‌نویی و اینکه مدت قراردادش چقدر است، گفت: قلعه‌نویی قرار است دوشنبه رسماً کار خود را آغاز کند مدت قرارداد هم طبق معمول یک فصل است شرایط و ریز قرارداد را امشب در هیأت مدیره باشگاه مشخص می‌کنیم و به اطلاع عمومی می‌رسانیم.

وی در مورد دستیاران قلعه‌نویی گفت: اکبر محمدی را ایشان پیشنهاد داده‌اند امیدوارم با حضور قلعه‌نویی و دستیاران خوبی که انتخاب می‌کند موفق باشد. ملوان تیم خوبی است و بازیکنان خوبی هم از بین سربازها انتخاب کرده است.

پاسخی بگذارید