تاریخ: ۱۹:۵۲ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
نام نویسنده: علی احمدی

بانوی وزنه بردار ایران گفت: بعد از مسابقات رسانه‌های خارجی به من گفتند تکه‌ای از تاریخ ایران شدم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پوپک بسامی پس از اولین حضور در مسابقات وزنه برداری زنان بزرگسالان آسیا بیان کرد: من در گروه B دسته ۵۵ کیلوگرم وزنه زدم که بین پنج نفر چهارم شدم چون اولین تجربه برون مرزی‌ام بود استرس داشتم که البته توانستم آن را کنترل کنم. در یک ضرب می‌توانستم عملکرد بهتری داشته باشم اما همانطور که گفتم تجربه اولم بود و محتاط‌تر کار کردم و مربیان ترجیح دادند با کیلوهای کمتری کار را شروع کنم تا در جدول باقی بمانم.

او ادامه داد: از عملکردم در دوضرب کاملاً راضی هستم چون توانستم خودم را جمع و جور کنم و کیلوهایی که در تمرین زده بودم را توانستم تکرار کنم.

بسامی در مورد توجه به او در این مسابقه نیز گفت: نکته جالب مسابقه این بود که از پشت صحنه تا روی تخته تمام دوربین‌ها سمت من بود که با حجاب وزنه می زنم و حتی در پایان کار رسانه‌های خارجی از من پرسیدند که تکه‌ای از تاریخ ایران شدم و چه حسی دارم و تمام این اتفاقات من را راضی کرد.

او در پایان تاکید کرد: از آقای علی مرادی تشکر می‌کنم که شش ماه اردوی مداوم برای ما گذاشتند و این میدان را به ما دادند که چنین تجربه‌ای کسب کنیم. زمانی که برگردیم تمام تلاشم را می‌کنم بهتر و با برنامه‌تر تمرین کنم و در مسابقات آتی بهتر ظاهر شوم.

پاسخی بگذارید