تاریخ: ۱۹:۴۹ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
نام نویسنده: علی احمدی

باشگاه پرسپولیس اعتراض خودش نسبت به طراحی بلیت‌های بازی مقابل الاهلی را به AFC‌ اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،باشگاه الاهلی عربستان که در بازی رفت شکست تلخی را برابر سرخپوشان ایران، تجربه کرده بود به اقدام های عجیب خود در بخش بلیت فروشی، ادامه می دهد. این مساله موجب اعتراض دیگری نسبت به الااهلی از سوی باشگاه شد که تقدیم کنفدراسیون فوتبال آسیا گردید.

عربستانی ها، روز گذشته با وجود اعلامی که داشتند  و مصوبه جلسه مدیران شده بود، بلیت فروشی را آغاز نکردند و در نتیجه با پیگیری و شکایت رسمی باشگاه روبرو شدند. مسوولان باشگاه پرسپولیس در ادامه با مشاهده بلیت ها متوجه مشکل دیگری شدند.

با توجه به این که طراحی بلیت ها تا قبل از انتشار و تحویل، به رویت و تایید تیم میهمان نمی رسد، در طراحی بلیت ها از نشان قدیمی باشگاه استفاده شده بود. باشگاه پرسپولیس به محض رویت بلیت ها در اعتراض خود به این مساله اشاره کرده است که در طراحی صورت گرفته از نشان رسمی و به ثبت رسیده باشگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا استفاده نشده است و این اقدام را بر خلاف اصول احترام متقابل می داند. مراتب اعتراض همراه با مستندات، در نامه ای به نماینده کنفدراسیون تحویل و پیگیری تا حصول نتیجه و ادای توضیح مقتضی و همچنین نظارت کافی برای عدم تکرار آن خواسته شد. همچنین تصویر بلیت مراجع ذیربط در کنفدراسیون ارسال شد.

پاسخی بگذارید