تاریخ: ۵:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
نام نویسنده: sobhan

آیا با این کارتان به هانی لطف می کنید؟ ورزش > لیگ برتر – بعد از بازی امروز پرسپولیس عکسی از هانی نوروزی روی نیمکت این تیم منتشر شد که حال‌وهوای خاصی دارد. به گزارش مازند اسپرت ؛ این روزها هانی نوروزی مدام در جمع بازیکنان پرسپولیس است. اتفاقی که هرچند برای او خوب باشد، نمی‌تواند ادامه‌دار […]

آیا با این کارتان به هانی لطف می کنید؟

ورزش > لیگ برتر – بعد از بازی امروز پرسپولیس عکسی از هانی نوروزی روی نیمکت این تیم منتشر شد که حال‌وهوای خاصی دارد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ این روزها هانی نوروزی مدام در جمع بازیکنان پرسپولیس است. اتفاقی که هرچند برای او خوب باشد، نمی‌تواند ادامه‌دار باشد و بالاخره یک روزی او باید به جمع دوستان هم سن و سالش برگردد. 

هانی توانایی جسمی بازیکنان حرفه‌ای فوتبال را ندارد و این روزها مدام در سفر بوده است. از تهران به بابل، تهران به گرگان و تهران به مشهد، مساله‌ای که به طور قطع یک پسر بچه هشت ساله را اذیت می‌کند. 

در عکس زیر می‌بینید که هانی چه قدر خسته شده و روی نیمکت پرسپولیس خوابیده است. جدای از این که این فضای استادیوم‌ها و اطراف زمین مناسب یک کودک هشت ساله است یا نه، او روزی که بخواهد به زندگی عادی خود برگردد با چه مشکلاتی رو به رو می‌شود؟ پسری که در مرکز توجه‌ها بوده و وقتی به زندگی عادی خود برگردد و برود مدرسه، دیگر چنین خبرهایی نیست. 

ای کاش کمی با منطق‌تر به هانی کمک می‌شد و حداقل کاری شود که باعث اذیت و فشار به این دسته گل یادگار کاپیتان نشود. 

 

 

پاسخی بگذارید