هفته بیست و ششم لیگ برتر ؛
تاریخ: ۱۸:۲۴ :: ۱۳۹۸/۰۱/۳۰
نام نویسنده: احمد قربانی
برتری نساجی قائشمهر مقابل پدیده شهر خودرو

هفته بیست وششم لیگ برتر فوتبال کشور برگزار شد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دو تیم نساجی مازندران و پدیده شهرخودرو در قالب هفته بیست‌وششم لیگ برتر ایران موسوم به خلیج فارس از ساعت ۱۶ در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند که در نهایت این نساجی‌چی ها بودند که با یک گل پیروز شدند. بدین ترتیب رکورد شکست ناپذیری نساجی در قائمشهر کماکان حفظ شد تا با توجه به بازی های نه چندان سخت باقی مانده این تیم در خانه تا پایان فصل این تیم در اولین حضور در لیگ برتر ایران، در آستانه ثبت یک رکورد تاریخی باقی بماند. با این شکست، پدیده هم مانند پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتورسازی نتوانست در قائمشهر این تیم را شکست دهد و از کورس قهرمانی لیگ نیز عملا خارج شد تا در چهار بازی باقی‌مانده چشم به کسب سهمیه آسیایی بدوزد. پدیده ۴۶ امتیازی و در رده پنجم باقی ماند و نساجی با این سه امتیاز، ۲۹ امتیازی شد و تا قبل از دیدار پارس-سپیدرود در جایگاه نهم جای گرفت.

داور: محمدحسین زاهدی فرد
کمک‌ها: علی میرزابیگی – عسگر محمدی
کمک داوران اضافی: رضا مهدوی – محمدباقر پورباقر
داور چهارم: عباس پورحیدری
ناظر: محمود رفیعی

ترکیب نساجی
حامد لک، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، مهرداد عبدی، علی‌اصغر عاشوری(۵۴- احمد عبدالله‌زاده)، محمدمهدی نظری(۸۶- رحمان جعفری)، حامد شیری، سجاد آشوری(۷۳- علی شجاعی)، آرفنگ دافه، گولیسیانی و سید محمد میری
سرمربی: مجید جلالی
ترکیب پدیده شهرخودرو
یوسف بهزادی، علی نعمتی، سید عبدالله حسینی، مسعود ریگی، اکبر صادقی(۶۶- محمد قاسمی‌نژاد)، امین قاسمی‌نژاد، حسین مهربان(۶۴- یونس شاکری)، سعید صادقی، محمد آقاجانپور، بهنام برزای(۸۲- مهدی‌خانی) و مرتضی منصوری
سرمربی: یحیی گل‌محمدی
اخطار
حامد لک (۸۴) از نساجی

اخراج
فرهاد کوچک‌زاده سرپرست نساجی (۹۲)

لحظات حساس
نیمه اول
دقیقه ۱۰:
شوت از راه دور ریگی از میانه های میدان با اختلاف کمی از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت.
دقیقه ۱۶: حرکت دافه از جناح چپ و نفوذ او به سمت میانه با پاس عمقی این بازیکن همراه شد که توپ از پای سجاد آشوری فاصله گرفت و نتوانست از موقعیت تک به تک استفاده کند.
دقیقه ۲۰: شوت پای چپ امین قاسمی‌نژاد از پشت محوطه جریمه با واکنش لک راهی کرنر شد.
دقیقه ۲۵: شوت اکبر صادقی از پشت محوطه جریمه با اختلافی کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم
دقیقه ۴۷:
گل برای نساجی. پاس نظری به ممشلی در میان تجمع هافبک های پدیده در پشت محوطه جریمه این تیم با شوت بغل پای راست تک ضرب این بازیکن همراه شد و با دفع ناقص دروازه بان پدیده وارد دروازه این تیم شد.
دقیقه ۶۳: پاس در عمق دافه قبل از نظری به مدافع پدیده رسید اما دفع بد این بازیکن به بدن نظری برخورد کرد و به صورت اتفاقی به سمت دروازه پدیده رفت و در نهایت با اختلاف کمی به بیرون رفت.
دقیقه ۷۵: در شلوغی درون محوطه نساجی، امین قاسمی‌نژاد با عبور از مدافه پیش رو با پای چپ از زاویه بسته شوت محکمی زد که لک توپ را دفع کرد. در ادامه دوباره قاسمی‌نژاد با ضربه سر دروازه نساجی را هدف گرفت که این بار هم لک مانع گل‌زنی او شد و توپ را مهار کرد.
دقیقه ۷۸: شوت بغل‌پای راست و کات‌دار امین قاسمی‌نژاد به بالای تیرک افقی ساییده شد و به بیرون رفت.
دقیقه ۸۳: در شلوغی محوطه جریمه دفع ناقص مدافع نساجی توپ را به امین قاسمی‌نژاد رساند و شوت این بازیکن از حوالی شش قدم با بی دقتی و اختلاف زیاد به بیرون رفت.
دقیقه ۸۷: ارسال قاسمی‌نژاد از نقطه کرنر روی سر نعمتی فرود آمد و ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

در حاشیه
* اکبر صادقی هنگام خروج از میدان در زمان تعویض با محمد قاسمی‌نژاد که به جایش وارد زمین شد دست نداد.
* یحیی گل‌محمدی به ۴ دقیقه وقت تلف شده در نیمه دوم اعتراض داشت و معتقد بود باید زمان بیشتری لحاظ می‌شد.
* در دقایق تلف شده حامد شیری مدت ها در محوطه جریمه نساجی روی زمین افتاده بود اما بازیکنان پدیده توجهی نکردند و به بازی ادامه دادند. در این لحظات فرهاد کوچک‌زاده سرپرست نساجی از نیمکت نساجی به دلیل اعتراض اخراج شد.

پاسخی بگذارید