تاریخ: ۶:۰۶ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۸
نام نویسنده: sobhan

مدیران سازمان لیگ شب گذشته با حضور در منزل هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس با همسر ،پدر هادی و همسر پدر نوروزی و خانواده این مرحوم دیدار و گفت و گو کردند. به گزارش مازند اسپرت، مدیران سازمان لیگ شب گذشته با حضور در منزل هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس با همسر ،پدر هادی و […]

مدیران سازمان لیگ شب گذشته با حضور در منزل هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس با همسر ،پدر هادی و همسر پدر نوروزی و خانواده این مرحوم دیدار و گفت و گو کردند.

خبرگزاری فارس: تاج :درگذشت نوروزی کشور را در غم فرو برد/ عابدینی: همه هادی را دوست داشتند

به گزارش مازند اسپرت، مدیران سازمان لیگ شب گذشته با حضور در منزل هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس با همسر ،پدر هادی و همسر پدر نوروزی و خانواده این مرحوم دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران ، امیر عابدینی عضو هیات رئیسه سازمان لیگ و مدیرعامل اسبق پرسپولیس ، محمدرضا ساکت مشاور عالی و مدیر بازاریابی سازمان لیگ و صفی اله فغان‌پورعزیزی مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال حضور داشتند.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال، در این دیدار مصیبت وارده را به همسر، فرزندان و خانواده نوروزی و جامعه فوتبال تسلیت گفت و از خداوند برای آنان آرزوی  صبر و سلامتی کرد.

مهدی تاج تاکید کرد: هادی انسانی با اخلاق و در فوتبال و جامعه الگو بود، وی بسیار محبوب بود و در مراسمی تشیع پیکر آن مرحوم در ورزشگاه آزادی برگزار شد این موضوع نمود پیدا کرد .

رئیس سازمان لیگ افزود: به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره این بازیکن با اخلاق سازمان لیگ در هفته هشتم لیگ مراسمی ویژه ای را با همکاری خوب کانون هوادارن باشگاه پرسپولیس  برای این مرحوم برگزار و دیدارهای این هفته را با یک دقیقه سکوت و قرائت فاتحه برگزار شد. درگذشت هادی نوروزی به نوعی کشور را در غم و اندوه فرو  برد و جمعیت زیادی در مراسم تشییع پیکر آن مرحوم حضور پیدا کردند که این موضوع  نشان دهنده اخلاق مداری  و محبوبیت و الگو بودن نوروزی در جامعه بود.

رئیس سازمان لیگ بیان کرد: باید اخلاق و منش هادی در فوتبال ادامه پیدا کند و بازیکنان باید مثل او اخلاق مدار باشند و وی را الگوقرار دهند.سازمان لیگ  همه تلاش خود را برای کمک به خانواده هادی نوروزی انجام خواهد داد.

در ادامه  این دیدار امیرعابدینی نیز اظهار داشت:  انصافا سازمان لیگ با همکاری کانون هواداران پرسپولیس روز جمعه گذشته مراسم خوبی را برای بزرگداشت هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی برگزار کردند که من شخصا از آقای تاج  در این رابطه کمال تشکر را دارم.

وی افزود:همه اهالی فوتبال ،چه در سطح مدیریتی و چه در سطح پایین‌تر هادی را دوست داشتند و حضور جمعیت زیاد در ورزشگاه آزادی برای وداع با نوروزی نشان دهنده محبوبیت فراوان وی بود. خوشبختانه همه هادی را دوست دارند و هادی در قلب مردم جا دارد و مردم هرگز این بازیکن را فراموش نمی کنند.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ ادامه داد: من با هادی رابطه خوبی داشتم و همیشه با وی دیدار می کردم.هادی جوانی باانگیزه،فوتبالیستی خوب و جنگنده و فردی با اخلاق بود.من هر کاری از دستم برآید برای خانواده وی انجام می دهم.

محمدرضا ساکت مشاورعالی و مدیربازاریابی سازمان لیگ نیز در این دیدار گفت: مردم ما نشان دادند که برای بازیکنان با اخلاق خود اهمیت زیادی قائل هستند و بازیکنانی که دارای اخلاق ومرام جوانمردی هستند را به خوبی می‌شناسند و هیچگاه آنان را فراموش نمی‌کنند.

پاسخی بگذارید