دو دقیقه نفسگیر برای نظر نهایی؛
تاریخ: ۱۵:۲۷ :: ۱۳۹۸/۰۱/۱۱
نام نویسنده: تحریریه
فرار  بیسمچی دربی برای اعلام پنالتی!(عکس)

اشکان خورشیدی پس از اعلام پنالتی به سود استقلال، از میان درگیری بازیکنان دو تیم عبور کرد تا تصمیم‌گیری نهایی را داشته باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار پرسپولیس و استقلال در حالی با برتری یک بر صفر قرمزپوشان به پایان رسید که مهم‌ترین اتفاق مسابقه درگیری‌های اواخر نیمه اول بود؛ تنش‌هایی که با صحنه‌های مشکوک و اعتراض‌های قبل از آن شروع شده بود و بعد از اعلام پنالتی به سود آبی‌ها به اوج خود رسید.

 

اشکان خورشیدی که بعد از کش و قوس‌های فراوان و تنش‌های قبل از دربی ۸۹، به‌عنوان داور این مسابقه معرفی شد، در دقیقه ۴۳ جنجالی‌ترین تصمیم خود را گرفت و پس از تکلی که کمال کامیابی‌نیا روی پای فرشید اسماعیلی مرتکب شد، اعلام پنالتی کرد ولی بخاطر نظر محمدرضا اکبریان، کمک داور اول خط تصمیم خود را به حالت تعلیق درآورد.

 

پس از اعلام پنالتی برای استقلال، خورشیدی صدای اکبریان را از گوشی دریافت کرد که به نظر می‌رسید اعتقادی به گرفتن خطا نداشته است ولی در همین حین سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، احمد نوراللهی و علیرضا بیرانوند نیز در اعتراض به تصمیم خورشیدی به سمت او هجوم بردند ولی در نهایت این داور پس از فرار از جمع درگیری‌ها و با وجود اعتراضات و مشورتی که با کمک‌های خود داشت، تصمیم خود را برای گرفتن پنالتی تایید کرد.

 

عکس‌ها از: امیرحسین خیرخواه

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید