خانه به دوشی در آستانه هفته بیست و سوم ،
تاریخ: ۱۰:۳۵ :: ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
نام نویسنده: احمد قربانی
نساجی؛ باشگاهی با دو مالک و بدون زمین تمرین !

تیم پرطرفدار مازندرانی لیگ برتر در فاصله چند روز مانده به بازی هفته بیست و سوم با مشکل نداشتن زمین تمرین روبرو است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نساجی مازندران در هفته های اخیر شرایط نامساعدی را سپری می کند. این تیم با مشکلات و چالش های مالکیت و مدیریتی که ریشه های مالی هم دارد مواجه است و این بیش از همه به خود تیم نساجی ضربه  می‌زند. در گیر و دار اختلافات مشکل جدید نساجی نداشتن زمین تمرین است. زمین تمرین این تیم در این فصل ورزشگاه کارگران تهران است که اکنون به دلیل بدهی بالای صدمیلیونی باشگاه درهای مجموعه را به روی بازیکنان این تیم باز نمی کنند. این تیم حتی برای تمرین مجبور به استفاده از زمین شماره ۲ آزادی شد که در روز دوم فروردین نیز این زمین را در اختیار آن ها قرار ندادند و این در آستانه بازی حساس با سایپا اتفاق خوبی به حساب نمی آید. بازیکنان تیم نساجی روزگذشته نیز با وساطت مجید جلالی و حمیدمطهری توانستند در محیطی کوچک در پشت دروازه های کارگران تمرین کنند. این در حالی است که با توجه به سیل در مازندران و همچنین بازی نساجی با سایپا این تیم عملا چاره ای ندارد جز اینکه در تهران تمرین کند.

مدیر ورزشگاه کارگران در رابطه با این موضوع که چرا اجازه تمرین به نساجی را نمی دهد گفت:«ما تا سه ماه پیش مشکلی با دوستانمان در باشگاه نساجی نداشتیم اما از سه ماه قبل آقایان به تعهداتشان عمل نکردند. ما یک مجموعه خصوصی هستیم و وقتی دیدیم قائم مقام باشگاه به تعهداتی که به ما داده عمل نمی کند ما هم محل تمرین را در اختیارشان نگذاشتیم. در این چند جلسه هم آقای جلالی و آقای مطهری که از دوستان خوب من هستند وساطت کردند و ما به خاطر آن ها اجازه دادیم تمرین کنند.»

او درباره میزان بدهی های نساجی هم گفت:« ما علاوه بر تمرین، بابت محل اسکان بازیکنان این تیم و همچنین غذا نیز طلبکار هستیم. » مدیر مجموعه کارگران گفت:« یک ماه قبل سرپرست تیم تعهد کردند که مشکلات را حل کنند و در اسفند ما یک فقره چک به امضای آقای صنیعی فر بابت بخشی از بدهی ها به ما دادند اما وقتی رفتیم بانک گفتند که این چک باید دو امضا داشته و تنها یک امضا دارد. ما برای گرفتن امضا پیش آقای حدادیان دیگر مالک باشگاه رفتیم ایشان امضا نکرد. او گفت که تا الان بیش از قرارشان به باشگاه پول داده و ما باید طلبمان را از کسی که با او قرارداد داریم(صنیعی فر) بگیریم.»

او افزود:« حدود صد و خرده ای میلیون تومان مطالبات ما از این باشگاه مانده و هیچکسی هم در این باشگاه مسئولیتش را به عهده نمی گیرد. ما در این مدت هم به احترام مردم قائمشهر و آقای جلالی و مطهری اجازه دادیم تیم تمرین کند. دیروز این تیم بدون هماهنگی در پشت دروازه ها تمرین کرده است اما اگر تا قبل از تمرین امروز نساجی بدهی اش را با ما تسویه نکند دیگر اجازه تمرین در کارگران را نخواهد داشت.»

پاسخی بگذارید