تاریخ: ۵:۳۵ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۸
نام نویسنده: sobhan

فهرست نهایی نامزدهای دریافت توپ طلا از سوی فیفا و مقامات برگزار کننده این مراسم منتشر شد. به گزارش مازند اسپرت ؛ از باشگاه رئال مادرید کریستیانو رونالدو، گرت بیل، کریم بنزما، کروس و جیمز رودریگس در این فهرست ۲۳ نفری حضور دارند. از باشگاه بارسلونا نیز اینیستا، ماسکرانو، مسی، نیمار، راکیتیچ و لوئیس سوارس […]

فهرست نهایی نامزدهای دریافت توپ طلا از سوی فیفا و مقامات برگزار کننده این مراسم منتشر شد.

خبرگزاری فارس: 5 مادریدی، 6 بارسایی در جمع ابرستارگان فوتبال دنیا

به گزارش مازند اسپرت ؛ از باشگاه رئال مادرید کریستیانو رونالدو، گرت بیل، کریم بنزما، کروس و جیمز رودریگس در این فهرست ۲۳ نفری حضور دارند. از باشگاه بارسلونا نیز اینیستا، ماسکرانو، مسی، نیمار، راکیتیچ و لوئیس سوارس انتخاب شده‌اند.

فیفا در فهرست ۲۳ نفری خود به سراغ تمام لیگ‌های معتبر رفته و البته انتخاب یازده ستاره از لالیگا در این میان معنادار است. طبق روال هر سال، کاپیتان‌ها و مربیان تیم‌های ملی و کارشناسان مورد اعتماد فیفا این افراد را انتخاب کرده‌اند و رای آنها در انتخای نهایی مالک توپ طلا تاثیر جدی خواهد داشت.

سرخیو آگوئرو، کوین دی بروین، ادن ازارد، زلاتان ابراهیموویچ، لواندفسکی، توماس مولر، نویر، پوگبا، روبن، سانچس، توره و آرتور ویدال دیگر ابرستارگانی هستند که در فهرست ۲۳ نفری فیفا جای دارند. 

فهرست ۱۰ مربی برتر سال فیفا نیز به قرار زیر است:

آلگری، آنچلوتی، بلان، امری، گواردیولا، انریکه، مورینیو، سامپائولی، سیمئونه و ونگر

پاسخی بگذارید