تاریخ: ۱۰:۱۸ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

ذخیره‌های آرسنال که در زمان پنالتی اوبامیانگ بازیکن این، تیم در حال گرم کردن بودند، برای اینکه تماشاچی‌ها بتوانند صحنه پنالتی را بدون مزاحمت ببینند روی زمین خوابیدند و صحنه جالبی خلق کردند.

، وقتی در دقیقه ۶۹ بازی دیروز آرسنال و منچستریونایتد که در امیریتس، خانه آرسنال برگزار می‌شد، داور یک پنالتی به سود توپچی‌ها اعلام کرد و پیر امریک اوبامیانگ پشت توپ ایستاد، بسیاری از هواداران آرسنال آنقدر نگران و عصبی بودند که نمی‌توانستند صحنه پنالتی زدن او را تماشا کنند. این دسته از هواداران توپچی‌ها از یک طرف از اهمیت این پنالتی برای تیم‌شان مطلع بودند و از طرف دیگر پنالتی‌ای که اوبامیانگ اخیراً در مقابل تاتنهام از دست داده بود را به یاد داشتند.

ولی زمانی که نوبت به زدن ضربه پنالتی توسط اوبامیانگ رسید، ذخیره‌های آرسنال که کنار زمین در حال گرم کردن خود بودند، برای اینکه تماشاچی‌های ردیف‌های پایین‌تر بتوانند صحنه را بدون مزاحمت تماشا کنند حرکت جالبی کردند که هواداران آرسنال حالا از آن به عنوان ژست بی‌نظیر ذخیره‌ها یاد می‌کنند.

ماتئو گوندوزی و الکس ایووبی که در کنار چند ذخیره‌ی دیگر در حال گرم کردن خود بودند، وقتی الکساندر لاکازت با خطای فرد در محوطه جریمه یونایتد مواجه شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد، زمانی که اوبامیانگ می‌رفت که پشت توپ قرار بگیرد، روی زمین خوابیدند تا تماشاچی‌های پشت سرشان دید کامل و بدون مزاحمی از صحنه پنالتی داشته باشند.

اوبامیانگ هم با خونسردی توپ را وارد دروازه دخیا کرد تا عملا کار یونایتد در این بازی را تمام کرده و سه امتیاز بسیار باارزش به حساب توپچی‌ها واریز کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید