از نگاه دوربین کیوان یوسف پوری ؛
تاریخ: ۱۰:۳۳ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۹
نام نویسنده: احمد قربانی
تساوی دو تیم خونه به خونه بابل و آلومینیوم اراک

دیدار دو تیم خونه به خونه و آلومینیوم اراک در پایان نود دقیقه به تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در ادامه هفته بیست و هفتم لیگ یک دیدار دو تیم خونه به خونه و آلومینیوم اراک در ورزشگاه شهدای هفتم تیر شهر بابل به قضاوت محمد حسین ترابیان در پایان نود دقیقه با تساوی یک بر یک خاتمه پذیرفت.

شاگردان اکبر میثاقیان که در یک روند سینوسی در بازی هایشان به ترتیب یک باخت و یک برد را کسب می کردند انتظار می رفت در این دیدار پس از شکست مقابل شهرداری بوشهر در هفته گذشته بتوانند آلومینیوم اراک را شکست دهند .
اما این درحالی است که به طرز عجیبی تمامی کسانی که در طول فصل برای خونه به خونه گلزنی کردند هر کدامشان به نوعی در این دیدار حضور نداشتند.

خونه به خونه اسماعیل کیانی را به علت مصدومیت، محمود مطلق زاده را به دلیل محرومیت، رضا آقا بابایی که به خدمت مقدس سربازی رفته وهمچنین اصغر شیردل هم که از این تیم جداشده است و به این ترتیب دست اکبر میثاقیان در این مسابقه خالی تر از همیشه بود .

اولین گل این دیدار توسط مجید جلالی فر در دقیقه ۲۵ به ثمر رسید تا بابلی ها نسبت به پیروزی در این دیدار امیدوار شوند اما در نیمه دوم نوبت به شاگردان فراز کمالوند رسید که توانستند بازی را توسط مجید عبدی در دقیقه ۵۵ به تساوی بکشاند تا این دیدار در نهایت با همین نتیجه یک بر یک به پایان برسد.
آلومینیوم اراک با کسب این تساوی تا حدی از کورس صعود به لیگ برتر باز ماند و این موقعیت بسیار خوب را از دست داد.

با توجه به اینکه شاهین شهرداری بوشهر هم نتوانست در این هفته برابر نود ارومیه به برتری برسد اختلاف سه امتیازی خونه به خونه و این تیم حفظ شد . این در شرایطی است که تنها یک تیم از این جدول سقوط خواهد کرد و به نظر می رسد جدال خونه به خونه و شاهین شهرداری تا آخرین هفته ادامه داشته باشد.
البته شاهین شهرداری یک بازی از بابلی ها کمتر دارد.
حالا خونه به خونه با احتساب این تساوی طی ۲۴ بازی صاحب ۲۲ امتیاز و در رده پانزدهم جدول و آلومینیوم اراک از همین تعداد بازی صاحب ۳۸ امتیاز و در جایگاه ششم جدول قرار گرفته است.

پاسخی بگذارید