تاریخ: ۵:۲۰ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۸
نام نویسنده: sobhan

طعنه ۹۰ و عادل فردوسی پور به علیرضا حقیقی! ورزش > فوتبال ملی – علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی از عادل فردوسی پور خواست تا اسم او را در برنامه اش نیاورد. به گزارش مازند اسپرت ؛ در زمان پخش تصاویر بازی ایران و ژاپن اما ۹۰ نتوانست از کنار حقیقی بگذرد و گوینده این برنامه […]

طعنه ۹۰ و عادل فردوسی پور به علیرضا حقیقی!

ورزش > فوتبال ملی – علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی از عادل فردوسی پور خواست تا اسم او را در برنامه اش نیاورد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ در زمان پخش تصاویر بازی ایران و ژاپن اما ۹۰ نتوانست از کنار حقیقی بگذرد و گوینده این برنامه به کنایه گفت: « حقیقی یک گل به ژاپنی ها هدیه داد!» گوینده در ادامه گفت: «اگر قرار باشد درباره حقیقی حرف نزنیم، بدون تصویر گل، ایران یک بر صفر از ژاپن جلو بود!» وقتی تصویر به استودیو هم برگشت، عادل فردوسی پور در جواب حقیقی گفت: «هرکسی در تیم ملی باشد باید درباره اش حرف بزنیم، مگر اینکه در خانه اش بماند و بازی نکند. انتقادی هم که ما کردیم، انتقاد ملویی بود. گل های خورده تیم ملی را بررسی کردیم و همه چیز مشخص بود.»

هفته گذشته عادل فردوسی پور و برنامه اش گل های خورده تیم ملی را در طول یک سال گذشته آنالیز کردند و در طول پخش این تصاویر، گوینده می گفت که حقیقی روی اکثر گل ها مقصر بوده است. این مسئله به شدت باعث ناراحتی دروازه بان تیم ملی شد.

پاسخی بگذارید