دروازبان‌تیم ملی فوتبال ساحلی
تاریخ: ۸:۴۴ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
حسینی: هدف کسب ۳ امتیاز بازی بود/ هیچ مصدومی نداریم

دروازبان‌تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: همیشه بازی اول در هر تورنمنتی سخت است اما خدا را شکر توانستیم عراق را شکست و به هدف خود که ۳ امتیاز بازی بود، برسیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پیمان حسینی در گفت و گویی در مورد آخرین شرایط تیم ملی فوتبال ساحلی و پیروزی ۵ بر ۲ مقابل تیم ملی عراق در رقابت‌های آسیایی و انتخابی جام جهانی۲۰۱۹ تایلند گفت: خدا را شکر همه چیز در تیم ملی خوب است و همه بازیکنان تیم ملی آماده این رقابت‌ها هستند .فقط احمد زاده کاپیتان تیم‌ملی کمی مصدومیت دارند که در حال حاضر بهتر شدند. البته من خودم هم کمی روی پایم درد دارد که با نظر پزشکان تیم امروز بازی کردم و سایر بازیکنان هیچ مصدومیتی ندارند.

وی در ادامه گفت: امروز در اولین بازی مقابل تیم خوب عراق قرار گرفتیم که بازی خوبی را همگان شاهد بودند و خدا را شکر که توانستیم در اولین بازی به پیروزی برسیم.

دروازبان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت.: همیشه در هر تورنمنتی بازی اول به دلیل نا آشنا بودن به جو زمین و محل برگزاری مسابقات سخت است اما خدا را شکر در نتیجه به هدف نهایی ‌که کسب ۳ امتیازی بازی بود رسیدیم و انشالله خود را برای بازی روز سه شنبه مقابل عمان آماده می کنیم.

پاسخی بگذارید