تاریخ: ۸:۳۵ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
تقدیر باشگاه نساجی مازندران از هواداران پرشور مازندرانی

روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران با صدور بیانیه ای از همه فوتبالدوستان متعصب مازندرانی تقدیر کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران صدور بیانیه ای از همه فوتبالدوستان متعصب مازندرانی تقدیر کرد.
در این بیانیه آمده است:
امروز روز بزرگی برای فوتبال قائمشهر و تاریخ باشگاه نساجی مازندران بود؛ نه از آن جهت که به مصاف قهرمان دو دوره اخیر لیگ برتر و نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا رفتیم زیرا فوتبال قائمشهر سابقه چنین دیدارهایی را کم ندارد بلکه از آن جهت که هواداران متعصب و پرشور نساجی از سراسر مازندران بزرگ و حتی استان های همجوار (گلستان، سمنان، گیلان و تهران) و حتی شهرهایی نظیر بجنورد، مشهد و … خود را به استادیوم پیر شهیدوطنی رساندند و بیش از چهار ساعت زیر بارش سیل آسای باران لحظه ای دست از حمایت تیم برنداشتند تا الگو و سرمشقی باشند برای همه فوتبالدوستان ایران زمین.
مرهون محبت و زحمات تک تک شما عزیزان و دست بوس تان هستیم و ناراحتیم از اینکه نتوانستیم سه امتیاز بازی امروز را به شما مردان واقعی عرصه فوتبال هدیه کنیم.
شما نمونه اید و لایق بهترین ها و امید داریم با همت بلند مسئولان استانی و کشوری شرایط مناسب تری برای اهالی فوتبال مازندران رقم بخورد زیرا استادیوم پیر شهرمان برابر عظمت شما احساس کوچکی و حقارت می کند.

پاسخی بگذارید