حامد شیری کاپیتان نساجی ؛
تاریخ: ۱۰:۲۱ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
نام نویسنده: احمد قربانی
توانایی شکست پرسپولیس را نداریم؟ اشتباه می‌کنید برنده بازی نساجی است

کاپیتان تیم نساجی مازندران می‎گوید که برای کسب برد مقابل پرسپولیس حاضر می‌شوند و به طور قطع با امتیاز زمین مسابقه را ترک می‌کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم نساجی مازندران بازی هفته بیستم خود با نفت مسجدسلیمان را در ورزشگاه شهید بهنام محمدی با نتیجه تساوی ۲-۲ به پایان رساند تا با یک امتیاز جنوب را ترک کند. سرخپوشان شمال ایران که در این دیدار دو مرتبه از میزبان خود جلو افتادند در دقایق پایانی اندوخته‌ای که داشتند را از دست دادند تا از رسیدن به دومین پیروزی پیاپی باز بمانند. حامد شیری، کاپیتان نساجی که در این بازی یک گل هم به ثمر رساند در خصوص اتفاقات رخ داده در زمین و از دست رفتن نتیجه گفت: ما برای برد به مسجدسلیمان رفتیم و توانستیم دو گل هم به ثمر رسانده و از نفت جلو باشیم. بعد از گل دوم در دو ضد حمله باز هم فرصت داشتیم که به گل برسیم اما نشد و اتفاقات عجیب فوتبال گریبان ما را گرفت و متاسفانه برد را از دست دادیم و یک امتیاز نصیب نساجی شد.

کاپیتان نساجی در پاسخ به اینکه آیا توانایی شکست پرسپولیس در خانه را دارند یا خیر، گفت: چرا توانایی شکست پرسپولیس را نداشته باشیم؟ در خانه از حمایت هواداران برخوردار هستیم و مطمئن باشید روز سختی برای حریف رقم می‌زنیم. نساجی در نیم فصل دوم جان گرفته و می‌تواند برای هر حریفی دردسر ساز باشد. علاوه بر اینکه به دنبال شکست پرسپولیس هستیم مطمئن باشید در مسابقات بعدی که برابر استقلال، سپاهان و پدیده داریم برای کسب پیروزی وارد میدان می‌شویم تا از شخصیت خود نساجی پرده برداریم.

شیری در پایان، کار با جلالی را شیرین دانست و گفت: در نیم فصل اول روزهای خوبی را با نکونام پشت سر گذاشتیم اما در چند بازی آخر اتفاقات ناخوشایندی رخ  داد که موجب جدایی آقا جواد از جمع ما شد. با آمدن آقای جلالی وضعیت تیم بهتر شده است و بازیکنان با انگیزه زیادی در مسابقات حاضر می‌شوند. مطمئن باشید با تدابیر کادر فنی در ادامه برای برد و کسب نتیجه حاضر می‌شویم.

پاسخی بگذارید