پرسپولیس و سفر زمینی به قائمشهر ،
تاریخ: ۹:۴۹ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
نام نویسنده: احمد قربانی
عجیب ترین تصمیم پرسپولیس پیش از دیدار حساس آسیایی

براساس تصمیم عجیب مسئولان مقرر شده پرسپولیسی‌ها برای سفر به قائمشهر و بازگشت از این شهر به تهران برنامه سفر زمینی را در دستور کار خود دارند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در حالی که از سه‌شنبه هفته جاری ( ۱۴ اسفند) اولین بازی سرخ‌ها در لیگ قهرمانان آسیا برابر پاختاکور ازبکستان در تهران استارت می‌خورد، ۳روز بعد از این دیدار پرسپولیس باید به قائمشهر برود تا خود را برای جدال برابر شاگردان مجید جلالی آماده کنند.

براساس تصمیم عجیب مسئولان  پرسپولیس مقرر شده پرسپولیسی‌ها برای سفر به قائمشهر و بازگشت از این شهر به تهران برنامه سفر زمینی را در دستور کار خود دارند. این در حالی است که سرخ‌ها باید ﺳﻪشنبه ۲۱ اسفند در دومین بازی خود در فصل جدید از لیگ قهرمانان آسیا ، در دوحه روبروی تیم فوتبال السد قطر قرار بگیرند.

موضوعی که به نظر می‌رسد می‌تواند برای پرسپولیسی‌ها مشکلاتی را ایجاد کند. این در حالی است که تا به امروز ، باشگاه برای سفر به قطر هم برنامه سفر هوایی چارتر را در نظر ندارد و باید پس از بازگشت از قطر ، شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ هم راهی رشت شوند تا در برابر سپیدرود رشت در چارچوب لیگ برتر به میدان بروند!

پاسخی بگذارید