جایگزین علی کریمی مشخص شد ؛
تاریخ: ۹:۴۶ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
نام نویسنده: احمد قربانی
نادر دست نشان سرمربی جدید تیم سپیدرود رشت

سرمربی سابق تیم مس کرمان به عنوان مربی جدید تیم سپیدرود رشت انتخاب و جایگزین علی کریمی شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نادر دست نشان به عنوان سرمربی جدید تیم سپیدرود انتخاب و جایگزین علی کریمی شد. این مربی که تا سه هفته قبل به عنوان سرمربی مس کرمان فعالیت می‌کرد بعد از جدایی از این تیم و توافق با کیومرث بیات، مالک موقت باشگاه سکان هدایت سرخ‌های گیلانی را بر عهده گرفت.

قرار است دست نشان از فردا صبح بر سر تمرینات سپیدرود حاضر شده و کار بازیکنان را زیر نظر بگیرد. این فرد در ابتدای فصل هدایت این تیم را بر عهده داشت و حتی اقدام به جذب بازیکن هم برای تیمش کرد اما برخی اشتباهات مدیریتی و واگذاری مالکیت به محمد نوین باعث شد تا دست نشان به کرمان رفته و جای خود را به خداداد عزیزی بدهد.

این مربی مازنی همراه با پگاه گیلان دوران خوبی را پشت سر گذاشته و حتی صعود به فینال جام حذفی را هم تجربه کرد. اما پس از جدایی از این تیم، دیگر راهی به تیم‌های شمالی پیدا نکرد تا اینبار برای نجات سپیدرود از سقوط به لیگ یک هدایت سرخ‌ها را بر عهده بگیرد.

سپیدرود بعد از جدایی علی کریمی مقابل استقلال خوزستان در دیدار قعر جدولی‌ها شکست خورد تا اوضاع تیره و تاری داشته باشد . دست نشان این هفته برابر صنعت نفت آبادان قرار می‌گیرد تا مقابل تیم سابق خود بازگشت دوباره به لیگ برتر داشته باشد.

پاسخی بگذارید