نتایج هفته دهم مرحله نهایی لیگ سوم فوتبال کشور/
تاریخ: ۲۲:۴۹ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
نام نویسنده: علی احمدی
دو باخت یک تساوی و یک برد حاصل تلاش نمایندگان مازندران

هفته دهم رقابت های مرحله نهایی لیگ سه با برگزاری بازی‌های نمایندگان مازندران در گروه اول و دوم پیگیری شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته دهم رقابت‌های مرحله نهایی لیگ سوم فوتبال باشگاه‌های کشور پیگیری شد که در این هفته از رقابت‌ها نمایندگان مازندران در برابر حریفانشان قرار گرفتند.

در این هفته از رقابت‌ها نمایندگان مازندران به دو باخت یک تساوی و یک برد حاصل تلاش نمایندگان مازندران رسیدند.

تنها پیروز این هفته تیم شهید مولایی قراخیل بود. این تیم در خانه و در برابر شهرداری اردبیل به برتری یک بر صفر رسید. موفق شد سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند.

شاگردان ابراهیم مرادی با این برد ۱۷ امتیازی شدند و به رده دوم جدول رسیدند.

شهرداری فریدونکنار در دیدار خارج از خانه برابر نماینده آستارا تن به شکست یک بر صفر داد و همچنین هیرکانی چالوس در خانه با نتیجه دو بر یک مغلوب نفت ایرانیان شد.

فریدونکناری‌ها و چالوسی‌ها هر دو با ۵ امتیاز در رده نهم جدول رده‌بندی گروه اول و دوم لیگ قرار دارند.

شهرداری نوشهر هم در دیداری خارج از خانه میهمان تیم شهدای دهنو آران و بیدگل بود که این دیدار در پایان با تساوی یک یک به پایان رسید تا نوشهری ها یک امتیاز از این دیدار بدست بیاورند.

نوشهری ها با این تساوی با ۱۱ امتیاز در رده هفتم جدول گروه یک این رقابت‌ها قرار گرفتند.

نتایج به‌دست آمده در این هفته از رقابت‌ها به شرح زیر است؛

شنبه یازدهم اسفند ۹۷  / گروه اول:

موکریان مهاباد ۳ – پاس گیلان ۰

میلاد مهر تهران ۲ – تازان تهران ۱

شهرداری آستارا ۱ – شهرداری فریدونکنار ۰
شهید مولایی قائمشهر ۱ – شهرداری اردبیل ۰
گلزن شهید مولایی قائم‌شهر: مصطفی شعبانی

شهدای دهنو آران و بیدگل ۱ – شهرداری نوشهر ۱

گروه دوم :

دارایی بندر گز ۱ – پیشگامان فنون تهران ۰

ملی حفاری اهواز ۰ – استقلال شوش ۰

ویستا توربین تهران ۱ – ستاره سرخ کاشان ۰

هیرکانی چالوس ۱ – نفت ایرانیان ۲

گلزن هیرکانی چالوس: امیررضا میردار

ذوالفقار کاشان ۲ – آریا سنگسر سمنان ۰

برنامه بازی‌های گروه سوم به شرح زیر است:

یکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷

پویندگان تلاش مرودشت- شهدای رزکان کرج- ساعت ۱۴- ورزشگاه  بعثت شیراز

سپاهان نوین اصفهان- وحدت پدیده بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  آرارات اصفهان

پاراگ تهران- بهین باتیس اصفهان – ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید کشوری تهران

سینا صنعت ایذه-استقلال ملاثانی- ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی ایذه

پاسخی بگذارید