تاریخ: ۵:۰۶ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۸
نام نویسنده: sobhan

مجری همه فن حریف تلویزیون؛ در قامت فرگوسن ورزش > فوتبال ملی – پیمان طالبی مجری برنامه مردم چی میگن؟ شبکه ۳ این روز ها برای خود کارشناسی شده است و تا دلش می خواهد اهالی فوتبال را مسخره می کند و در بحث های فنی اظهار نظر های جالبی دارد. به گزارش مازند اسپرت ؛ پیمان […]

مجری همه فن حریف تلویزیون؛ در قامت فرگوسن

ورزش > فوتبال ملی – پیمان طالبی مجری برنامه مردم چی میگن؟ شبکه ۳ این روز ها برای خود کارشناسی شده است و تا دلش می خواهد اهالی فوتبال را مسخره می کند و در بحث های فنی اظهار نظر های جالبی دارد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ پیمان طالبی. مجری است و در برنامه « مردم چی میگن؟ » شبکه ۳ حضور دارد. وقتی انتقاد ها را شنید، بادی در غبغب خود انداخت و از این گفت که سابقه فوتبالی دارد و در برنامه ارزنده ۹۰ کار کرده است. او شاید با این حرف سعی داشت که افکار را متقاعد کند از جنس فوتبال است، اما بدتر ، کارش خیلی سخت شد.  یکی از انتقاد ها نسبت به او این بود که خیلی راحت از خبرگزاری ها و روزنامه ها خبر بر می دارد و در برنامه خود آنها را نقل می کند. نه نقل معمولی بلکه کاملا با طعنه و گاهی اوقات هم در قامت یک کارشناس مثل الکس فرگوسن از تیم ملی و کارلوس کروش انتقاد می کند.

یا به یک بازیکن می گوید قلیانی و فکر نمی کند مردم می فهمند او دارد درباره پیام صادقیان صحبت می کند و او را قضاوت می کند. خدا را شکر اسمی هم از منبع خبر هایی که از آنها استفاده می کند، نمی آورد. او که بعد از این همه انتقاد جلوی دوربین شبکه ۳ به نوعی از خودش دفاع کرد و سابقه کاری خود در ورزش را به رخ کشید، چطور نمی داند این کار حتی سرقت به حساب می آید؟ جالب است او با خواندن انتقادات نه تنها تغییری در شیوه کار خود ایجاد نمی کند بلکه دوباره همان راه را ادامه می دهد و اعتقاد دارد لزومی نیست که منبع خبر ها ذکر شود. این یعنی یک شیوه نوین در انتقال خبر. شاهکار جدید ورزش تلویزیون حتی بارها در قامت یک مجری برای مردم خوانده است و خیلی وقت ها هم کلی برای بینندگان مزه ریخته است. او نشان داده خواننده هم هست! خدا را چه دیدید، شاید در آینده ای نه چندان دور او پز سابقه کاری خود در سینما و موسیقی را هم به منتقدان بدهد!

پاسخی بگذارید