تاریخ: ۱۸:۱۲ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

باشگاه استقلال با انتشار فیلمی جدید دقایقی قبل از جنجال منشا در اهواز را به تصویر کشید.

ساعاتی بعد از پیروزی استقلال در شهر اهواز بود که فیلمی از جنجال منشا و درگیری او با یک هوادار منتشر شد که این اتفاق روز گذشته منتج به حکم محرومیت منشا از میادین فوتبالی تا اطلاع ثانوی شد؛ حکمی که امیرحسین فتحی را وادار به موضع گیری کرد و آبی ها به شدت نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند.

باشگاه استقلال اما روز یکشنبه اقدام به انتشار فیلم این حاشیه از دوربین دیگری کرده است؛ دوربینی که بر اساس ادعای باشگاه استقلال نشان می دهد این اتفاق کاملا برنامه ریزی شده بوده تا برای بازیکن تازه وارد استقلال حاشیه و درگیری ایجاد شود.

آنگونه که در این فیلم مشخص است، در غیبت ماموران نیروی انتظامی و در شرایطی که تنها یک مامور در میان ده ها هوادار حضور دارد، یک نفر از دور اقدام به کشیدن موی منشا می کند و یک نفر نیز چند قدم عقب تر از او در حال فیلمبرداری از این اقدام است.

باشگاه استقلال در واکنش خود به این موضوع ضمن انتشار این فیلم، این اتفاق را موضوعی برنامه ریزی شده می داند و عقیده دارد که این اشخاص با انگیزه قبلی این جنجال را پیرامون منشا ایجاد کرده اند.

سندی که البته انتظار می رفت باشگاه استقلال در کمیته اخلاق ارائه کند اما روابط عمومی این باشگاه تصمیم گرفت تا برای روشن شدن افکار عمومی پیش از تشکیل جلسه کمیته انضباطی و برای روشن شدن افکار عمومی آن را منتشر کند. استقلالی ها حالا امیدوارند تا روز چهارشنبه بتوانند با اسناد و مدارکی که در اختیار دارند، رای اولیه علیه منشا را بشکنند و برای برخورد با عاملان این اتفاق اقدام کنند.

با این وجود هر چند باشگاه استقلال برای شکستن رای منشا تلاش می کند اما مطمئنا این اقدام می توانست با خویشتن داری بیشتر منشا تبدیل به یک جنجال بزرگ نشود؛ همانگونه که شاهد رخ دادن چنین اتفاقاتی در شهرهای دیگر و برای دیگر بازیکنان نیز هستیم اما صبر و حوصله بازیکنان می تواند نقش پر رنگی در عدم وقوع این اتفاقات نقش آفرینی کند.

 

 

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید