تاریخ: ۱۸:۰۹ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

تیم مس کرمان با کسب دومین برد خانگی پیاپی دوباره در جمع مدعیان صعود به لیگ برتر قرار گرفت.

از هفته بیست و ششم مسابقات لیگ یک تیم مس کرمان در خانه برابر کارون اروند خرمشهر قرار گرفت و توانست با دو گل محمدرضا پورمحمد و حمید کاظمی حریف جنوبی خود را شکست داده تا موقتا به رده چهارم صعود کند.

نارنجی پوشان کرمانی که در سه بازی اخیر با مربی جدیدشان یعنی فرزاد حسین خانی و برادرش در مسابقات شرکت می‌کنند، رکورد منفی خود را شکسته و در سه بازی هفت گل به ثمر رساندند. از طرفی کارون اروند خرمشهر با هدایت هومن افضلی در سه بازی اخیر خود با دو برد و یک تساوی مواجه شد تا با روحیه مناسبی برابر مس قرار بگیرد.

در نیمه اول حساسیت زیادی در مسابقه حاکم بود و به همین دلیل موقعیت چندانی نصیب هیچ کدام از دو تیم نشد. اما با شروع نیمه دوم توپ و میدان به طور کامل در اختیار مس قرار گرفت و آن‌ها با طرح ریزی حملات انتحاری به دنبال رسیدن به گل برتری بودند. تا اینکه در دقیقه ۷۰ محمدرضا پورمحمد توانست با ضربه‌ای فنی و زیبا گل اول میزبان را وارد دروازه کارون کند. در ادامه مسابقه بازیکنان مس سعی در حفظ نتیجه داشتند و توپ را بیشتر در میانه میدان به حرکت درمی‌آرودند تا اینکه حمید کاظمی در دقیقه ۸۵ گل دوم را با پای راست به قعر دروازه مهمان فرستاد و برد مس کرمان را تثبیت کرد.

 

 

بازیکنان مس بعد از اتمام مسابقه سرمست و خوشحال از این برد و حضور دوباره در جمع مدعیان صعود به لیگ برتر در رختکن به ثبت یک عکس سلفی و یادگاری با یکدیگر اکتفا کردند تا اینگونه شادی خود را با هواداران به اشتراک بگذارند.

 

مس با این برد ۳۸ امتیازی شد و به علت تفاضل گل کمتر نسبت به سرخپوشان در رده چهارم قرار گرفت. کارون خرمشهر هم با ۲۲ امتیاز به رده چهاردهم سقوط کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید