مسؤول برگزاری مسابقات ملی دومینو اعلام کرد
تاریخ: ۸:۱۹ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
برگزاری ششمین دوره مسابقات ملی دومینو در قائم‌شهر/

مسؤول برگزاری مسابقات ملی دومینو گفت: ثبت‌نام ششمین دوره مسابقات دومینو تا نهم اسفند ماه ادامه دارد و تاکنون از ۸ استان برای شرکت در مسابقات ثبت‌نام کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ششمین جشنواره کشوری دومینو به میزبانی قائم‌شهر در ماه جاری برگزار می‌شود.

مسؤول برگزاری مسابقات ملی دومینو با بیان اینکه این مسابقات از تاریخ ۱۳ الی۱۶ اسفندماه۹۷ در سالن دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود، اظهار کرد: این مسابقات در دو گروه دانش‌آموزی و آزاد و به‌صورت انفرادی و گروهی اجرا می‌شود.

امیر اسدی افزود: در سال‌های اخیر با تلاش برگزار کنندگان این سرگرمی فکری، قائم‌شهر به‌عنوان پایتخت دومینو ایران معرفی شد و مردم علاقمند به این رشته می‌توانند ریزش دومینوها را از نزدیک در سالن شهدای دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر مشاهده کنند.

وی تصریح کرد: ثبت نام مسابقات تا نهم اسفند ماه ادامه دارد و تاکنون از ۸ استان برای شرکت در مسابقات ثبت‌نام کردند.

اسدی در پایان گفت: استان‌های مازندران، اصفهان، یزد، کرمان، شیراز، تهران، البرز و زنجان تا به امروز برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کردند.

 

ششمین جشنواره کشوری دومینو از ۱۳ تا ۱۶ اسفندماه، ساعات: «۹ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۷»، در سالن شهدای دانشگاه آزاد قائم‌شهر «واقع در دانشکده کشاورزی ـ جاده سیمرغ» در دو گروه دانش‌آموزی و آزاد، به‌صورت انفرادی و گروهی برگزار می‌شود.

فرماندار قائم‌شهر و رئیس ستاد ششمین جشنواره کشوری دومینو ضمن قدردانی از همه دستگاه‌ها و نهادهایی که برای برپایی این مسابقات  تلاش کردند، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم میزبانی خوبی از علاقه‌مندان به این رشته داشته باشیم و شرکت‌کنندگان از سراسر کشور با خاطره‌ای خوش به شهر و دیار خود بازگردند.

مهدی محمدی با بیان اینکه در سال‌های اخیر با تلاش برگزارکنندگان این سرگرمی فکری، قائم‌شهر بعنوان خاستگاه دومینوی ایران معرفی شد، افزود: در این دوره از مسابقات، مردم می‌توانند ریزش دومینوها را از نزدیک مشاهده کنند.

وی در پایان از آموزش و پروش شهرستان خواست به‎دلیل علاقه زیاد دانش‌آموزان و اهمیت بالای این سرگرمی فکری در نشاط‌آوری، روزی را در مدارس قائم‌شهر به‌عنوان روز دومینو تعیین کنند تا این امر برای همگان نهادینه شود.

پاسخی بگذارید