در فینال جام حذفی باشگاه‌های مازندران
تاریخ: ۲۳:۲۶ :: ۱۳۹۷/۱۲/۰۱
نام نویسنده: علی احمدی
دریای حرب‌ده محمودآباد قهرمان جام حذفی مازندران شد

تیم دریای حرب‌ده محمودآباد فاتح مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه مازندران شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم دریای حرب‌ده محمودآباددر فینال جام حذفی باشگاه‌های مازندران با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل تیم شادروان هادی نوروزی بابل پیروز شد تا به عنوان نماینده مازندران به جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور راه پیدا کند.

این مسابقات با حضور ۲۸ تیم از لیگ برتر، لیگ دسته یک و دسته دوم فوتبال باشگاه‌های مازندران آغاز شده بود. فینال جام حذفی فوتبال باشگاه‌های مازندران در آخرین روز ماه بهمن بین دو تیم دریای حرب‌ده محمودآباد و شادروان هادی نوروزی بابل در استادیوم شهیدوطنی قائمشهر برگزار شد که محمدآبادی‌ها با دبل محمد یوسفی و تک‌گل صابر حسن‌پور، یاران نوروزی بابل را از پیش رو برداشت.

دریای حرب‌ده محمودآباد برای رسیدن به فینال به ترتیب تیم‌های اتحاد دارابکلا میاندرود، شهروند رامسر قهرمان لیگ برتر و درخشان فریدونکنار را شکست داد.

سال ۹۷، سال موفقی برای نماینده فوتبال محمودآباد بود، چرا که دریای حرب‌ده پیش از نیز عنوان نایب‌قهرمانی در لیگ برتر بزرگسالان مازندران را کسب کرده بود. آخرین قهرمانی محمودآبادی در جام حذفی فوتبال باشگاه‌های توسط تیم خزر محمودآباد در سال ۸۹ به دست آمد که این تیم در فینال رقابت‌ها در مجموع دو بازی رفت و برگشت، حریفش طپش قائمشهر را شکست داد.

پاسخی بگذارید