دور نهم مسابقات شطرنج جام فجر
تاریخ: ۱۰:۵۲ :: ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
نام نویسنده: تحریریه
درخشش شطرنج باز مازنی / علیرضا فیروزجا قهرمان شد

عنوان قهرمانی مسابقات شطرنج جام فجر به علیرضا فیروزجا رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دور نهم (پایانی) بیست و هفتمین دوره مسابقات شطرنج بین المللی آزاد جام فجر (گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب) صبح امروز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه در محل فدراسیون شطرنج برگزار شد.

در مهمترین رقابت این دور علیرضا فیروزجا مقابل سرگئی فدورچک اوکراینی با ریتینگ ۲۶۰۴ به برتری رسید تا عنوان قهرمانی بیست و هفتمین دوره مسابقات شطرنج بین المللی آزاد جام فجر را به خود اختصاص دهد.فیروزجا با این پیروزی باارزش مجموع امتیازتش را به عدد ۷٫۵ رساند.

در مهمترین رقابت این دور علیرضا فیروزجا مقابل سرگئی فدورچک اوکراینی با ریتینگ ۲۶۰۴ به برتری رسید تا عنوان قهرمانی بیست و هفتمین دوره مسابقات شطرنج بین المللی آزاد جام فجر را به خود اختصاص دهد.فیروزجا با این پیروزی باارزش مجموع امتیازتش را به عدد ۷٫۵ رساند. پس از علیرضا فیروزجا، پاول پنکراتف از روسیه با کسب ۷ امتیاز دوم شد و احسان قائم مقامی با کسب ۷ امتیاز در رده سوم ایستاد.

مسعود مصدق پور دیگر نماینده ایران هم با کسب ۷ امتیاز رده چهارم را به خود اختصاص داد.

بیست و هفتمین دوره مسابقات شطرنج بین المللی آزاد جام فجر (گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب) با حضور ۸۲۶ بازیکن در سه جدول برگزار شد.

مراسم اختتامیه بیست و هفتمین دوره مسابقات شطرنج بین المللی آزاد جام فجر ساعت ۱۵ امروز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید