رئیس هیات فوتبال مازندران ؛
تاریخ: ۱۴:۳۸ :: ۱۳۹۷/۱۱/۲۲
نام نویسنده: علی احمدی
بهروان: یگان ویژه حق دخالت در زمان ورود و خروج اصحاب رسانه ندارد/ بابت این ناهمانگی پوزش میخواهیم

رئیس هیات فوتبال استان مازندران در حاشیه دیدار نساجی مازندران و تراکتور سازی تبریز در خصوص معطل شدن اصحاب رسانه پشت درب های ورودی واکنش نشان داد و از اصحاب رسانه پوزش خواست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،غلامرضا بهروان در این خصوص گفت: اصحاب رسانه می توانند از همان ابتدا در استادیوم حضور پیدا می کنند و سوژه های خودشان را به ثبت برسانند و کسی حق ندارد مانع اینکار شود.

 وی همچنین در واکنش به پشت درب ماندن اصحاب رسانه توسط یگان ویژه واکنش نشان داد و گفت : هیچ قانونی وجود ندارد که اصحاب رسانه ۴۵ دقیقه قبل آغاز بازی وارد زمین شود و هر کسی این قانون را در آورده است اشتباه میکند.
بهروان ادامه داد : یگان ویژه نمی تواند برای اصحاب رسانه تعیین و تکلیف کند و اصحاب رسانه بلافاصله بعد از حضورشان در استادیوم می توانند وظایف خودشان را انجام دهند.
رئیس هیات فوتبال استان مازندران ضمن عذرخواهی از اصحاب رسانه ، بیان داشت: قطعا این موضوع را در نشست های قبل بازی با یگان ویژه مطرح خواهیم کرد تا در ادامه بازی ها چنین مشکلی برای هیچ یک از اصحاب رسانه وجود نیاید.
بحث ما بحثِ احترام است

 غلامرضا بهروان در خصوص این موضوع اظهار داشت: رسانه رکن رکین ورزش است. خبرنگاران نقش اثرگذاری در توسعه ورزش به ویژه رشته ورزشی فوتبال دارند.
وی افزود: به‌دلیل اهمیت فعالیت رسانه‌ای کمیته رسانه‌ای در فیفا یکی از بخش‌ها اساسی و مورد توجه است و اقدامات اساسی را نیز در توسعه این ورزش انجام داد.
بهروان تاکید کرد : نه بنده و نه سایر عوامل اجرایی بازی های لیگ نمیتوانند به کسی در ورزشگاه ها بی احترامی کنند و باید به همدیگر احترام بگذاریم .
 رئیس هیات فوتبال مازندران افزود: باید به اصحاب رسانه، هواداران  و تمامی این عواملی که باعث زیباتر شدن فوتبال می شود احترام گذاشت.
 بهروان خاطرنشان کرد: بنده و تمام همکارانم تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا در بازی های آینده شاهد چنین صحنه هایی نباشیم و زیبایی های این ورزش پرطرفدار را به ثبت برسانیم.

پاسخی بگذارید