تاریخ: ۸:۲۷ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۷
نام نویسنده: sobhan

تا ساعاتی دیگر علی کفاشیان و محمد خاکپور دور یک میز می نشینند تا رئیس فدراسیون فوتبال به درد و دل های سرمربی مستعفی تیم ملی امید گوش دهد.   به گزارش”مازنداسپرت“، یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد محتویات این نشست و هم چنین نتیجه احتمالی آن گفت: عملکرد محمد خاکپور در […]

تا ساعاتی دیگر علی کفاشیان و محمد خاکپور دور یک میز می نشینند تا رئیس فدراسیون فوتبال به درد و دل های سرمربی مستعفی تیم ملی امید گوش دهد.

 

به گزارش”مازنداسپرت“، یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد محتویات این نشست و هم چنین نتیجه احتمالی آن گفت: عملکرد محمد خاکپور در تیم ملی امید قابل دفاع بوده و با توجه به فرصت کمی که تا شروع بازی های مقدماتی المپیک ریو وجود دارد به هیچ وجه فدراسیون فوتبال به دنبال تعیین جانشین برای محمد خاکپور نیست. سرمربی تیم ملی امید به برخی از شرایط ها معترض است که شاید حق با او باشد اما واقعیت این است که فدراسیون فوتبال نیت توهین به شان مربیان ایرانی را ندارد بلکه با برخی از محدودیت ها مواجه است. اگر لازم باشد علی کفاشیان این محدودیت ها را با محمد خاکپور در جریان خواهد گذاشت. یکی از این محدودیت ها دلارهای بلوکه شده فدراسیون فوتبال است که هنوز آزاد نشده، هر چند که فدراسیون فوتبال در ماه های اخیر اردوهای تدارکاتی خوبی را برای تیم ملی امید پیش بینی کرده بود. بنابراین نیت فدراسیون فوتبال کمک به تیم ملی امید و کمک به کادر فنی تیم ملی امید است. طبیعتا اگر فدراسیون فوتبال زاویه ای با محمد خاکپور داشت خیلی زود با استعفای او موافقت می کرد و مربی دیگری را جایگزین می کرد. دیدید حتی وقتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا به مدرک مربیگری محمد خاکپور معترض شد فدراسیون فوتبال ایستاد و مشکل را برطرف کرد.

این عضو هیات رئیسه در پاسخ به اینکه دستاورد این نشست چه خواهد بود گفت: نگران نباشید. با خنده های علی کفاشیان همه مشکلات حل می شود و محمد خاکپور بار دیگر پرتوان برای تیم ملی امید کار خواهد کرد. واقعیت این است باتوجه به محدودیت ها کار کردن در فوتبال ایران سخت است و ما همه باید به هم کمک کنیم. کنار کشیدن مشکلی را حل نخواهد کرد. دیدید که کی روش هم با این مشکلات مواجه بود تا جایی که پیش از جام جهانی در گفتگو با رسانه های خارجی از تحریم های ظالمانه سخن گفت.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید