تاریخ: ۱۸:۱۸ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
نام نویسنده: مرتضی خالقی

اکبر میثاقیان این روزها در تیم خونه به خونه فضای متفاوتی را به نسبت گذشته تجربه می کند. او در گذشته در هر تیمی که کار می کرده برای صعود به لیگ برتر بوده اما این بار باید دراین تیم مازنی برای ماندن در جدول بازی ها تلاش کند.

اکبر میثاقیان پیش از این هم در تیم خونه به خونه کار کرده و قبلا با این تیم در یک قدمی صعود به لیگ برتر قرار داشت که در میانه های راه از این تیم جدا شد! شوک هایی که امروز به اکبر آقا وارد می شود در تاریخ مربیگری اش تجربه جدیدی است به این خاطر که مرد مشکی پوش فوتبال ایران تیم های متعددی را از دسته اول به لیگ برتر رهنمون کرده است و از این حیث رکوردار است. اما این بار متفاوت با همه دفعات گذشته باید برای ماندن در جدول بازی ها تلاش کند.

 

اکبر میثاقیان که در ابتدای فصل سرمربی تیم کارون اروند خرمشهر بود، تیمی که اکنون در قعر جدول قرار دارد باید خوشحال باشد که این فصل تنها یک تیم به دسته دوم سقوط می کند چرا که در غیر اینصورت کار سختی برای بقای تیم خونه به خونه پیش رو داشت. اما او اکنون با یکی دو نتیجه خوب می تواند تیم خونه به خونه را از سقوط فراری دهد.

 

اکبر میثاقیان تا اکنون با هیچ تیمی به دسته پایین تر سقوط نکرده است و در گذشته که مربی راه آهن بود گفته بود اگر تیم به دسته پایین تر سقوط کند از برج میلاد خود را به پایین پرت خواهد کرد.

 

 

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید